Podbeskidzie na czele!

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował raport dotyczący organizacji i stanu bezpieczeństwa meczów piłki nożnej szczebla centralnego w sezonie 2016/17. TSP w większości kategorii przoduje w Nice 1 Lidze!

 

Dziś musimy się Wam trochę pochwalić. Podbeskidzie - nie po raz pierwszy zresztą - zostało świetnie ocenione przez PZPN w raporcie podsumowującym cały sezon od strony organizacyjnej. Ocenianych kategorii było mnóstwo, tym bardziej ogromnie nas cieszy fakt, że w większości z nich zajmowaliśmy czołowe lokaty - 17 razy pierwsze miejsce i 7 razy drugie. Mamy nadzieję, że nasza praca doceniana jest również przez Was - kibiców, bo to właśnie dla nas jest najlepszym wyznacznikiem. 

Cały raport znajdziecie na pzpn.pl gdzie będziecie mogli porównać jak Podbeskidzie wypadło względem innych lig. Zapraszamy! 

CAŁOŚĆ RAPORTU DOSTĘPNA JEST TUTAJ

A oto kategorie w jakich przodowaliśmy w organizacji i stanie bezpieczeństwa spotkań na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. 

Frekwencja

W tej kategorii miejsca ustąpiliśmy tylko zabrzańskiemu Górnikowi. Łączna frekwencja na stadionie w minionych rozgrywkach wyniosła niemal 100 tysięcy! Średnio na każdym meczu Górali pojawiało się 5830 widzów. Dzięki, że byliście z nami! 

 

Ocena parkingów

W kategorii oceny parkingów dla kibiców zajęliśmy drugą lokatę w Nice 1 Lidze, zaś jeśli chodzi o parkingi dla oficjeli meczowych i drużyn zajęliśmy pierwsze miejsce. 

 

Ocena infrastruktury dla kibiców niepełnosprawnych i ocena obsługi kibiców niepełnosprawnych

W tych ważnych kategoriach nie mieliśmy na siebie mocnych na zapleczu Ekstraklasy, a biorąc pod uwagę punktację znaleźliśmy się w ścisłej czołówce licząc wszystkie ligi. 

Ocena funkcjonowania punktów depozytowych

Zdecydowana przewaga TSP. Sami zobaczcie: 

Ocena ciągów komunikacyjnych i wyjść bezpieczeństwa

Kolejne ważne kategorie. Tym bardziej cieszy, że zostaliśmy w nich ocenieni bardzo wysoko, najlepiej nie tylko w Nice 1 Lidze. 

Ocena bufetów/punktów gastronomicznych

Tutaj na czele mamy remis z Górnikiem Zabrze. 

Ocena warunków pracy stanowiska dowodzenia

Tym razem miejsce drugie, choć też zaszczytne!

Ocena warunków pracy mediów

Tutaj na piątkę! :) 

Ocena toalet/sanitariatów

Ocena warunków oglądania meczów

Pierwszy raz wypadliśmy poza pierwszą dwójkę. Podium jednak jest. 

Ocena przygotowania boiska

I powrót na czoło!

Ocena polityki informacyjnej

Po raz kolejny Podbeskidzie wygrywa w tej kategorii

Organizacja wejść kibiców gospodarzy i gości

W obydwu kategoriach zostaliśmy ocenieni najwyżej w lidze. 

Ocena pracy i proaktywności stewardów

Ocena pracy służb medycznych

Ocena pracy kierownika ds. bezpieczeństwa

Po raz kolejny Lesław Czyż, kierownik ds. bezpieczeństwa został doceniony przez PZPN za swoją świetną pracę. Z bardzo wysoką oceną kierownik TSP zdystansował resztę stawki. 

Ocena pracy spikera

Brawa należą się również spikerowi TSP! Mateusz Stwora uznany został za najlepszego spikera ligi!

 

Ogólna ocena organizacji meczów

W tej niezwykle bardzo ważnej kategorii, bo oceniającej całość w raporcie PZPN uplasowaliśmy się na pierwszym miejscu w Nice 1 Lidze! 

Cały raport znajdziecie na pzpn.pl gdzie będziecie mogli porównać jak Podbeskidzie wypadło względem innych lig. Zapraszamy!

 

MENU