Podgórski: "Było dziś widać radość na trybunach"

Tomasz Podgórski, pomocnik TSP podsumował dzisiejszy mecz, ciesząc się nie tylko z wyniku ale i z atmosfery jaka panowała na trybunach. 

O meczu: 

Chłodno kalkulując wiedzieliśmy po pierwszej połowie, że druga bramka zamknie ten mecz, dążyliśmy do tego od samego początku. Szkoda tych słupków, poprzeczek, ale broń Boże nie wybrzydzamy bo dziś zwyciężyliśmy 2:0 po całkiem fajnych, składnych akcjach. 

O sytuacji w I ligowej tabeli:

Tabela jest mocno spłaszczona, lecz od pewnego czasu skupiamy się bardziej na każdym kolejnym meczu, więc nie możemy zbytnio spoglądać na nią tylko pod kątem awansu ponieważ straciliśmy sporo punktów w zeszłej rundzie. Teraz musimy to naprawiać. Cieszy nas seria bez porażki, cieszą zwycięstwa jak i fakt, że dziś udało nam się wreszcie zagrać na zero z tyłu, co było niezmiernie potrzebne całemu zespołowi. 

O kibicach: 

Bardzo ważne jest dla nas zadowolenie kibiców i dziś było widać tą radość na trybunach. Mamy nadzieję, że tymi kolejnymi meczami pracujemy na ich zaufanie.

O zbliżającym się wyjeździe do Sosnowca: 

Nie analizujemy wyników naszych przeciwników, lecz ich grę. Na pewno w tygodniu przyjrzymy się dzisiejszemu spotkaniu Zagłębia z Kluczborkiem. Dziś jest czas by się cieszyć ze zwycięstwa, swojej postawy.

MENU