Podsumowanie sezonu - napastnicy

Ostatni odcinek statystycznych podsumowań gry Górali w minionych rozgrywkach. Sprawdźmy jak radzili sobie nasi napastnicy. 

Szymon Lewicki 

Najlepszy strzelec Podbeskidzia w minionych rozgrywkach. Lewicki, mimo iż na boisku pojawiał się częściej z ławki 9 razy w 24 spotkaniach trafił do siatki. W przeliczeniu na minuty spędzone na boisku, Lewy trafiał do siatki co 125  minut.  Szymon znalazł się w ligowej czołówce graczy jeszcze w kilku innych kategoriach. Był jednym z tych, którzy najczęściej pojawiali się na murawie z ławki (14 razy) oraz okazał się najlepszym jokerem - po wejściu z ławki trafił do bramki rywali aż 5 razy! 

  

Mecze: 24

Minuty: 1125

Gole: 9

Gole/minuty: 1/125

Asysty: 1

Żółte kartki: 1

- - - 

Robert Demjan

Robert świetnie rozpoczął sezon, lecz później skuteczność zatracił. Nie zmienia to jednak faktu, że gdy tylko wybiegał na boisko dawał z siebie wszystko. Rozgrywki zakończył z czterema trafieniami, które zaliczył w meczach z Olimpią Grudziądz, Drutex-Bytovią Bytów, Chrobrym Głogów i Zagłębiem Sosnowiec. 

Mecze: 25

Minuty: 1833

Gole: 4

Żółte kartki: 2

- - - 

Nermin Haskić

Bośniacki napastnik dołączył do Podbeskidzia zimą i z miejsca stał się podstawowym piłkarzem. Do 31 kolejki, kiedy to doznał kontuzji rozegrał wszystkie mecze od deski do deski. W barwach TSP trzykrotnie trafił do siatki, trzykrotnie asystował i pokazał, że jest zawodnikiem który wiele daje w ofensywie. 

Mecze: 12

Minuty: 984

Gole: 3

Asysty: 3

Żółte kartki: 3

- - - 

Kamil Jonkisz 

Kamil zagrał w tym sezonie w TSP tylko w trzech meczach, po czym przeniósł się na zasadzie wypożyczenia do Stali Stalowa Wola. 

Mecze: 3

Minuty: 18

MENU