20.08.2016

IV Liga: Porażka rezerw

W meczu 3 kolejki IV Ligi zaplecze pierwszej drużyny TSP uległo zespołowi Wilki Wilcza. Była to trzecia porażka "dwójki" w tym sezonie. Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla Górali, bo już w 5 minucie wynik meczu otworzył Kamil Jonkisz. Niestety na kilka minut przed przerwą TSP II dało sobie wydrzeć prowadzenie, a już na początku drugiej części gospodarze wyszli na prowadzenie po skutecznym wykonaniu rzutu karnego i już do końca meczu ni Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Wilków 4:1. W dzisiejszym meczu do gry po przerwie spowodowanej urazami wrócili zawodnicy pierwszego zespołu: Jozef Piacek oraz Martin Baran. Wilki Wilcza – TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4:1 (1:1)Bramki: Gajewski 43', 51' – z karnego, 61', ? 90  – Jonkisz 5' Riabowski- Kareta, Baran (46' Piacek), Horoszkiewicz, Handzlik - Walkiewicz - Pali, Matuszczyk, Jaworski, Janeczko (46' Brzosko) - Jonkisz.