Projektowanie i nadzory Piotr Pezda partnerem TSP!

Firma zajmująca się projektami budynków i dalszym procesem inwestycyjnym podjęła współpracę z TSP jako Biznes Partner. Witamy w drużynie! 

„Projektowanie i nadzory Piotr Pezda”  jest pracownią projektową z siedzibą w Kozach, która na dobrą sprawę zajmuje się całym procesem inwestycyjnym, obsługując zarówno klientów indywidualnych jak i komercyjnych „od a do z” - od projektu, poprzez nadzór na odbiorach skończywszy. Firma działa na terenie południowej Polski – przede wszystkim w województwach ślaskim i małopolskim, jednak zdarzają się również dalsze inwestycje. 

Dlaczego właśnie Podbeskidzie? - zapytaliśmy właściciela firmy Pana Piotra Pezdę. 

„Jesteśmy firmą związaną z Bielskiem-Białą – ja sam do niedawna tutaj mieszkałem – i współpraca z TS Podbeskidzie to taki nasz mały, lokalny obowiązek. Dodatkowo będziemy mogli także w ramach Podbeskidzie Business Club poznać się i spędzać miło czas z innymi partnerami klubu.”

Jak wielu partnerów TSP tak i pan Piotr miłośnikiem piłki i naszego klubu jest nie od dziś.

„Mój syn w przeszłości trenował w Podbeskidziu, a moje zamiłowanie do piłki nożnej nie ogranicza się do kibicowania, sam biorę udział w amatorskich rozgrywkach. Piłka nożna w moim sercu jest od zawsze” - zakończył nowy partner Podbeskidzia. 

MENU