Przedświąteczne spotkanie z mediami

 

Tomasz Mikołajko, prezes klubu a także Adam Nocoń szkoleniowiec Górali spotkali się z dziennikarzami na ostatniej w 2017 roku konferencji prasowej.

Sternik Podbeskidzia podsumował kończący się rok i nakreślił plan pracy na najbliższy okres - Dużym wydarzeniem była zmiana właściciela klubu. W lipcu udziały firmy Murapol przejęła firma PMiW Łukosz. Dzięki temu mamy dwóch zgodnych właścicieli Gminę Bielsko-Biała i właśnie PMiW Łukosz, którzy mają wspólne plany dotyczące klubu - mówił prezes Mikołajko. 

Jeśli chodzi o wynik sportowy pierwszej drużyny to na pewno wszyscy liczyliśmy na więcej, nadzieją napawają natomiast wyniki drużyn młodzieżowych - mieliśmy w tym roku dwa awanse do Centralnej Ligi Juniorów, latem awansował zespół U-19, który z powodzeniem w tej lidze już od pół roku występuje, a niedawno jeszcze zawodnicy drużyny U-15 także awansowali na najwyższy szczebel w swoim roczniku.

Trener Nocoń natomiast przedstawił i omówił plan przygotowań drużyny do rundy wiosennej, opowiedział także o planach transferowych, włączaniu młodych zawodników do pierwszego zespołu i liście transferowej.

Następnie zarówno prezes jak i trener odpowiadali na wszystkie pytania przedstawicieli mediów, nie obyło się także bez rozmów indywidualnych. 

Spotkanie zakończyło wręczenie drobnych upominków od klubu oraz serdeczne życzenia udanej współpracy w nadchodzącym 2018 roku.

MENU