Newsy
10.11.2017

Przedszkoliada w terminie FIFA

W kalendarzu FIFA drugi weekend listopada został zarezerwowany na potrzeby reprezentacji, które w barażach walczą o awans do przyszłorocznych mistrzostw świata w Rosji. Można się więc spodziewać wielkich piłkarskich emocji i to jest to co łączy między innymi Monachium czy Turyn z... Bielskiem-Białą.12 listopada o godzinie 13.30 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej 26, już po raz dziesiąty, rozegrany zostanie piłkarski turniej dla najmłodszych, czyli Przedszkoliada - Jesień 2017.Kiedy w 2013 roku Urząd Miejski w Bielsku-Białej po raz pierwszy zorganizował Przedszkoliadę, chyba nikt nie przypuszczał, że  stanie się jednym z najpopularniejszych wydarzeń sportowych dla maluchów  w naszym mieście. Impreza rozgrywana dwa razy w roku bardzo szybko zyskała ogromną popularność, a liczba uczestników systematycznie rosła. Pierwsza edycja zgromadziła 188 małych piłkarzy, a wiosną tego roku na boisku "Na Górce" za piłką uganiało się już 444 przedszkolaków z 36 przedszkoli. Na jubileuszowym turnieju może paść kolejny rekord!
W najbliższą niedzielę dzieci zagrają na sześciu boiskach, których nazwy... przeniosą młodych piłkarzy w świat wielkiej piłki. Będą bowiem mecze w: Barcelonie, Madrycie, Manchesterze, Londynie, Mediolanie i Bielsku-Białej, a w rolę sędziów wcielą się trenerzy Football Academy ze znanym z występów w ekstraklasie Markiem Sokołowskim na czele. 
Przypominamy, że w zawodach organizowanych przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej we współpracy z Bielsko-Bialskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Football Academy, każdy uczestnik zostanie nagrodzony pamiątkową koszulką i medalem, a wszystkie drużyny otrzymają puchary. Wszyscy będą więc zwycięzcami. Nie zabraknie także niespodzianek i atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Będą maskotki drużyn BKS Profi Credit, BBTS i TS Podbeskidzie, pokazy organizowane przez Oxford Kids, Fundację LUCE, KS Live oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami... również dla rodziców. 
powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2019/2020 - Kolejka 15

VS

27.10.2019, godz: 15:00