Przedszkoliada wiosna 2017 już wkrótce!

Już w niedzielę kolejna edycja sportowej rywalizacji najmłodszych! Stadion przy ul. Młyńskiej, start o 11:00 - nie możecie tego przegapić! 

To już dziewiąta edycja imprezy, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W ostatniej, październikowej odsłonie w turnieju uczestniczyło około 400 dzieci, a dziś już wiemy że w niedzielę liczba ta sięgnie blisko pół tysiąca! Trybuny na popularnej "Górce", również będą pękały w szwach (w październiku fanów było niemal tysiąc!), więc atmosfera zapowiada się fantastyczna! 

Myślę, że najbliższa edycja będzie jeszcze lepsza od poprzednich. Mamy rekord uczestników, ale miejsca nie zabraknie, na pewno damy radę. Poza piłkarskimi rozgrywkami najmłodsi będą mieli okazje rywalizować także w innych dyscyplinach, ale atrakcje są przewidziane nie tylko dla dzieciaków, ale też rodziców - m.in. będzie konkurs rzutów karnych, także będzie na co popatrzeć. - zachęca Marek Sokołowski, były kapitan TSP, którego bielskie Football Academy jest jednym z organizatorów Przedszkoliady. 

Wśród niedzielnych atrakcji znajdą się m.in. pokazy i ciekawostki z dziedziny chemii i fizyki, które w niepowtarzalny sposób zaprezentuje Oxford Kids i Unikids, nauka gry w unihokeja pod okiem najlepszych specjalistów z Fundacji Luce, malowanie buziek, a wszystko to pod czujnym okiem Beskidka i innych maskotek - Reksia oraz Kuby i Śruby. 

Każda drużyna, która weźmie udział w Przedszkoliadzie uhonorowana zostanie pamiątkowymi medalami, pucharami oraz dyplomami, a do tego każdy uczestnik otrzyma wyjątkową koszulkę. 

Organizatorami Przedszkoliady Wiosna 2017 jest Gmina Bielsko-Biała, Football Academy oraz BBOSiR. 

 

MENU