Punkt "dwójki" na wyjeździe

Podobnie jak pierwszy zespół, tak i rezerwy Podbeskidzia w ten weekend musiały zadowolić się remisem i jednym punktem przywiezionym z meczu wyjazdowego.

Po udanej i efektownej inauguracji rundy wiosennej, w której drużyna trenera Piotra Bogusza rozgromiła 4:0 Drzewiarz Jasienica, tym razem wyjechała po punkty do Jaworzna na mecz ze Szczakowianką.

Spotkanie nie przyniosło wielu emocji, oraz żadnej bramki i Górale musieli zadowolić się jednym punktem zdobytym na boisku rywala. Nie zmieniło to jednak sytuacji bielszczan w ligowej tabeli, w dalszym ciągu zajmują czwartą pozycję z pięciopunktową stratą do liderującego LKS-u Bełk, z tym że LKS ma jeden mecz zaległy.

Następna okazja do zdobycia ligowych punktów czeka Podbeskidzie II już w następny weekend 26 marca (niedziela) o godzinie 15:30 kiedy to zmierzą się z Wilkami Wilcza. Będzie to okazja do rewanżu za jesienną porażkę 4:1, którą ponieśli gracze TSP. Tym meczem Podbeskidzie II rozpocznie serię czterech kolejnych meczów rozgrywanych w roli gospodarza.

TABELA ROZGRYWEK

Szczakowianka Jaworzno - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0:0

Podbeskidzie II: Kraus - Jagieła, Widełka, Felsch, Walkiewicz, Tyrna, Jaworski, Kostorz (85' Wojciechowski), Cienciała, Gutowski, Strączek

MENU