[RANKING]: Wygrajmy remont świetlicy!

Kolejny mecz w Bielsku-Białej za nami, a więc czas na kolejny ranking naszej zabawy!

 

Najmłodsi kibice Podbeskidzia na meczach na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej zawsze stają na wysokości zadania licznie i głośno dopingując z trybun swych ulubieńców. Potwierdzali to już wielokrotnie chętnie odpowiadając na nasze zabawy wzywające do dopingu piłkarzy TSP. Nie inaczej jest i tym razem!. W nowej zabawie do wygrania jest remont szkolnej świetlicy, więc gra jak najbardziej  warta jest świeczki! 

Po ostatnim meczu TSP przy Rychlińskiego ze Zniczem Pruszków, mamy nowego lidera zabawy! Na czoło naszej klasyfikacji wysunęła się ekipa Szkoły Podstawowej nr 28 w Bielsku-Białej, nieznacznie wyprzedzając SP nr 29 również z Bielska-Białej. Rywalizacja jest więc zacięta, a i pozostałe szkoły nie zamierzają odpuszczać. Na tą chwilę na podium znajduje się jeszcze SP nr 2 z Bielska-Białej, no ale przecież po kolejnym meczu po raz kolejny tabela może się odwrócić! Czekamy więc na kolejne spotkanie na Stadionie Miejskim, a to przypomnijmy - w piątek 28 kwietnia o godzinie 20:45. Rywalem będzie Miedź Legnica! 

Sprawdźmy jak wygląda ranking po pierwszym spotkaniu! 

Zasady zabawy

Zasady są proste i świetnie znane, bo oparte na poprzednich tego typu zabawach. Do konkursu zapisać mogą się zorganizowane grupy szkolne (szkoły podstawowe oraz gimnazja) i najzwyczajniej w świecie pojawiać się na najbliższych meczach Podbeskidzia w Bielsku-Białej w jak największej liczbie. Każda osoba z danej grupy (do 18 roku życia) będzie oznaczała jeden punkt do ogólnej klasyfikacji. Dla przykładu: jeśli na najbliższym meczu ze Stomilem Olsztyn Szkołę Podstawową X będzie reprezentować 50 osób to za to spotkanie otrzyma ona 50 punktów! Zabawa trwać będzie do końca obecnych rozgrywek! 

Nagroda

W nagrodę, zwycięska szkoła dzięki współpracy klubu z firmami Admar i Leroy Merlin będzie mogła przeprowadzić remont szkolnej świetlicy! 

Informacje

Formularz i szczegóły zgłoszeń znajdziecie TUTAJ

Więcej informacji pod numerem tel: 537 401 103

Regulamin

Regulamin zabawy znajdziecie TUTAJ

MENU