07.11.2017

Raport z wypożyczeń

Jak w miniony weekend radzili sobie wypożyczeni Górale? Zapraszamy na raport! I LigaDaniel Feruga (Olimpia Grudziądz) - nie zagrał z powodu kontuzji, a jego Olimpia po raz trzeci z rzędu przegrała na pierwszoligowych boiskach. Więcej na temat tego co działo się na zapleczu Ekstraklasy znajdziecie w naszym raporcie, który znajdziecie TUTAJ. - - -II LigaKamil Jonkisz (Stal Stalowa Wola) - od 74 minutyStal Stalowa Wola w miniony weekend pokonała Gwardię Koszalin. To bardzo cenne punkty dla ekipy Kamila Jonkisza, bo dały czteropunktową przewagę i nad strefą spadkową i nad samą Gwardią. Na ten moment Stal plasuje się na 12 lokacie w tabeli z dorobkiem 18 ligowych oczek.Stal Stalowa Wola - Gwardia Koszalin 2:0Bramki: Zalepa 8', Stąporski 21'- - - Sebastian Madejski (Wisła Puławy) - 90 minut Zwycięstwo nad jednym z głównych kandydatów do awansu i czyste konto. Sebastian Madejski miniony weekend spędził zapewne w dobrym humorze. Wisła pnie się w górę tabeli - przewaga nad strefą spadkową to już 5 punktów, więc póki co jest bezpiecznie i śmiało można spoglądać wyżej.Wisła Puławy - Radomiak Radom 1:0Bramka: Ploj 84'- - - III LigaAleksander Chmielewski nie zagrał, Maciej Felsch wszedł w drugiej połowie (Elana Toruń)Elana w miniony weekend wygrała 5 mecz z rzędu czym dała mocny sygnał, że walka o awans to ich cel na ten sezon. Tym razem torunianie pokonali na wyjeździe Centre Ostrów Wielkopolski i zajmują trzecie miejsce w tabeli.Centra Ostrów Wielkopolski - Elana Toruń 0:1Bramka: Kryszak 45' z karnego.Łukasz Zakrzewski (BKS Stal Bielsko-Biała) - 90 minutPo raz kolejny całe spotkanie rozegrał Łukasz Zakrzewski, a jego BKS po wpadce z zeszłej kolejki zrehabilitował się w meczu z Unią Turza Śląska.BKS Stal Bielsko-Biała - Unia Turza Śląska 2:0Bramki: Jarnot 2', Czekański 84'- - - IV LigaBartłomiej Iskrzycki (Kuźnia Ustroń) - cały mecz.Kuźnia Ustroń w 13 kolejce uległa na wyjeździe Wilkom Wilcza 2:4, choć od 4 minuty prowadziła po golu Adriana Sikory. Końcówka należała jednak do gospodarzy, którzy  w ostatnim kwadransie trzy razy wpakowali piłkę do siatki Kuźni.Wilki Wilcza - Kuźnia Ustroń 4:2Bramki: Orzeszyna 64', Leszczyński 78', 81', Gajewski 90'  - Sikora 4' Wojtasik 87'Fortuna Liga (Słowacja)Peter Sladek (FC Vion Zlate Moravce) - 73 minuty i golPeter Sladek tym razem wybiegł w podstawowym składzie i jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. Wypożyczony z Podbeskidzia Słowak już w 1 minucie spotkania strzelił gola otwierającego wynik meczu. Spotkanie z Nitrą zaończyło się remisem 2:2FC Vion Zlate Morace - FC Nitra 2:2Bramki: Sladek 1', Zahumensky 43' - Balaj 24', Kona 38'