31.10.2017

Raport z wypożyczeń

Jak co tydzień - sprawdźcie jak radzili sobie wypożyczeni Górale.  I LigaDaniel Feruga (Olimpia Grudziądz) - nie zagrał z powodu kontuzji.Olimpia znów powtórzyła scenariusz sprzed tygodnia. Szybko objęte prowadzenie i... porażka 1:2. To już czwarty z rzędu mecz tego zespołu bez zwycięstwa, a w tym czasie na konto Olimpii powędrowało zaledwie jedno oczko, w związku z czym strefa spadkowa mocno się przybliżyła.Olimpia Grudziądz - Raków Częstochowa 1:2Bramki: Damian Michalik 11 (k) - Adam Czerkas 50, Piotr Malinowski 55- - - II LigaKamil Jonkisz (Stal Stalowa Wola) - nie zagrałStal Stalowa Wola w miniony weekend punktów nie zainkasowała. Tym razem lepszy okazał się ROW Rybnik, który zwycięstwo zapewnił sobie już w... 3 minucie meczu. Gol Pawła Jaroszewskiego był jedynym w tym spotkaniu. Stal ma oczko przewagi nad strefą spadkową.ROW Rybnik - Stal Stalowa Wola 1:0Bramka: Paweł Jaroszewski 3'- - - Sebastian Madejski (Wisła Puławy) - 90 minut Niecodzienny przebieg miało ostatnie spotkanie Wisły. Po 35 minutach gry zespół z Sebastianem Madejskim w składzie przegrywał na własnym terenie już 0:2, ale jeszcze przed przerwą zaczął odwracać losy meczu. Odwrócił je na tyle, że zgarnął komplet punktów i to po okazałym 5:2!Wisła Puławy - GKS Bełchatów 5:2Bramki: Robert Hirsz 43, 60, Niklas Zulciak 51, 61, Arkadiusz Maksymiuk 84 - Patryk Janasik 28, Dawid Flaszka 35- - - III LigaAleksander Chmielewski i Maciej Felsch (Elana Toruń) - nie zagrali. Elana Toruń wciąż utrzymuje się w ścisłej czołówce i każdym kolejnym meczem pokazuje, że pierwsze miejsce w tabeli to nic co nie byłoby w  jej zasięgu. Tym razem zespół Chmielewskiego i Felscha (którzy w ten weekend nie zagrali) wygrał z Wdą Świecie 3:2 i na ten moment plasuje się na 4 miejscu w tabeli. Elana Toruń - Wda Świecie 3:2Bramka: M. Stefanowicz 26', A. Lenartowski 28', M. Kryszak 35', D. Retlewski 38', P. Urbański 90'Łukasz Zakrzewski (BKS Stal Bielsko-Biała) - 90 minutDorobek punktowy BKS-u z Łukaszem Zakrzewskim nie poprawił się po minionym weekendzie. Bielszczanie wrócili z pustymi rękami z Wrocławia, gdzie mierzyli się z 5 w tabeli Ślęzą Wrocław. Spotkanie rozstrzygnęło się już w pierwszej połowie za sprawą dwóch trafień Macieja Firleja.  Po 14 kolejkach BKS jest 9 z dorobkiem 20 punktów. Ślęza Wrocław - BKS Stal Bielsko-Biała 2:0Bramki: Maciej Firlej 5', 18'- - - IV LigaBartłomiej Iskrzycki (Kuźnia Ustroń) - cały mecz.Kuźnia tym razem uległa na własnym terenie. Mimo prowadzenia objętego przez zespół Bartłomieja Iskrzyckiego już w 15 minucie, punkty z Ustronia wywiózł LKS Decor Bełk. Wyrównanie padło jeszcze w pierwszej części, a bramka dająca zwycięstwo padła po godzinie gry. Iskrzycki zagrał całe spotkanie. Bytomski Sport - Kuźnia Ustroń 2:0Bramki: Czyż 15' - Jasiczek 22', 61'Fortuna Liga (Słowacja)Peter Sladek (FC Vion Zlate Moravce) - od 46minutyFC Vion Zlate Moravce, w którym na wypożyczeniu przebywa Peter Sladek uległ w ostatniej kolejce na wyjeździe z MSK Żilina 0:2. Na ten moment Vion plasuje się na 8 pozycji w tabeli. MSK Żilina - FC Vion Zlate Morace 2:0Bramki: Kacer 14' z karnego, Mraz 89