25.09.2017

Raport z wypożyczeń

Sprawdźmy jak w miniony weekend radzili sobie wypożyczeni Górale. Zapraszamy na raport! I LigaDaniel Feruga (Olimpia Grudziądz) - wszedł w 79 minucie.Tym razem wypożyczony z TSP Feruga wszedł na boisko z ławki, a jego Olimpia zremisowała z Chojniczanką, która w wyniku tej straty punktów straciła również fotel lidera. Olimpia na swym koncie ma 14 oczek i plasuje się w środkowej strefie i jest zespołem w którego spotkaniach pada najmniej bramek (15, ten sam wynik mają jeszcze Wigry Suwałki). Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz 0:0- - - II LigaKamil Jonkisz (Stal Stalowa Wola) - 45 minutStal Stalowa Wola w minionej kolejce gościła na własnym terenie lidera z Radomia. Dzięki dobrej postawie zespołu Kamila Jonkisza i remisowi Stal ugrała cenny punkt, a Radomiak, tak jak i Chojniczanka w I Lidze pożegnał się z pierwszym miejscem w tabeli. Kamil pojawił się zaraz po przerwie i zapisał się w protokole meczowym żółtą kartką.Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 2:2Bramki: Adrian Dziubiński 5, 53 - Maciej Świdzikowski 14, Leândro 31 (k)- - - Sebastian Madejski (Wisła Puławy) - 90 minut Tak jak i Stal z Jonkiszem, tak i Wisła z Madejskim w składzie urwała punkty drużynie z czołówki. Remis z trzecim w tabeli GKS-em Jastrzębie był dla zespołu z Puław już piątym w tym sezonie, więcej ma tylko... Stal. Madejski po raz kolejny rozegrał całe spotkanie, co zresztą dziwić nie może bo jest on podstawowym golkiperem WisłyGKS Jastrzębie - Wisła Puławy 1:1Bramka: Krzysztof Gancarczyk 8 - Piotr Darmochwał 45 (k)- - - III LigaAleksander Chmielewski - od 71 minuty i Maciej Felsch - nie zagrał (obydwaj Elana Toruń) Elana po raz pierwszy w tym sezonie musiała uznać wyższość rywali. Lepsi od zespołu z Torunia okazali się gracze rezerw poznańskiego Lecha, którzy zapewnili sobie zwycięstwo w samej końcówce. Z dwójki wypożyczonych Górali zagrał tylko Aleksander Chmielewski.Elana Toruń - Lech II Poznań 0:1Bramka: Marek Mróz 88Łukasz Zakrzewski (BKS Stal Bielsko-Biała) - mecz przełożony.- - - IV LigaBartłomiej Iskrzycki (Kuźnia Ustroń) - mecz przełożony. Fortuna Liga (Słowacja)Peter Sladek (FC Vion Zlate Moravce) - od 81 minuty.FC Vion Zlate Moravce, w którym na wypożyczeniu przebywa Peter Sladek zrehabilitował się za porażkę sprzed tygodnia. Tym razem na własnym terenie zespół Sladka ograł ekipę Podbrezovej, z którą Górale mierzyli się podczas letnich przygotowań. FC Vion Zlate Morace - Podbrezova 1:0Bramki: Koscelny (sam.)