Raport z wypożyczeń

Jak w ostatni weekend zaprezentowali się zawodnicy Podbeskidzia przebywający na wypożyczeniach? Zapraszamy na cotygodniowy raport.

 

Nice 1 Liga

Olimpia Grudziądz: Daniel Feruga

Mecz odwołany

Mecz Olimpii podobnie jak Podbeskidzia został przełożony, jednak niezależnie od tego pomocnik wypożyczony do grudziądzkiego klubu i tak nie mógłby wyjść na boisko. Ze względu na kontuzję, przepuklinę pachwinową, Feruga w rundzie jesiennej już nie zagra.

II liga

Wisła Puławy: Sebastian Madejski - 90 minut

ŁKS Łódź – Wisła Puławy 1:0

Bramkarz Podbeskidzia ponownie wystąpił w barwach Wisły Puławy i rozegrał pełne spotkanie, ale nie mógł schodzić z murawy w dobrym humorze. Jego obecna drużyna przegrała w Łodzi 0:1 tracąc bramkę na dziesięć minut przed końcem spotkania. Aktualnie w tabeli Wisła niebezpiecznie zbliżyła się do strefy spadkowej – ma tyle samo punktów co 15. zespół II ligi, MKS Kluczbork.


Stal Stalowa Wola: Kamil Jonkisz – wszedł w 70. minucie.

Niepocieszony po ostatniej kolejcy ligowej będzie też Kamil Jonkisz, który aktualnie reprezentuje  innego drugoligowca, Stal Stalową Wolę. „Stalówka” jako formalny gospodarz rozgrywała swój mecz w Tarnobrzegu i uległa Siarce 1:2. Zawodnik Podbeskidzia na murawę wybiegł w 70 minucie gry przy stanie 0:1, jego drużyna zdołała doprowadzić do remisu, ale w 81. minucie Siarka zdobyła zwycięską bramkę. Podobnie jak Wisła Puławy Sebastiana Madejskiego, tak i Stal Stalowa Wola ma 12 punktów i utrzymuje się tuż nad strefą spadkową.

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 1:2

III liga

Elana Toruń: Aleksander Chmielewski - zmieniony w 65 minucie, Maciej Felsch - wszedł w 85 minucie

Toruński zespół po dwóch porażkach wrócił na zwycięski szlak pokonując drugi zespół Pogoni Szczecin. Spotkanie w pierwszym składzie rozpoczął Aleksander Chmielewski, ale został zmieniony w 65 minucie. Końcówkę spotkania zaliczył natomiast Maciej Felsch, który na boisku pojawił na pięć minut przed końcem spotkania.

Pogoń II – Elana 1:3


BKS Stal Bielsko-Biała: Łukasz Zakrzewski - 90 minut

„Zaki” rozegrał pełne 90 minut w meczu BKS-u Stali z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Bialanie choć dwukrotnie obejmowali prowadzenie to ostatecznie dali sobie wydrzeć zwycięstwo, a w końcowych minutach stracili bramkę na 2:3 i nawet jeden punkt nie został w Bielsku-Białej.
Łukasz Zakrzewski otrzymał w tym spotkaniu upomnienie w postaci żółtej kartki.

BKS Stal – Gwarek Tarnowskie Góry 2:3

IV liga

Kuźnia Ustroń: Bartosz Iskrzycki - nie grał

LKS Goczałkowice – Kuźnia Ustron 2:1

Fortuna Liga

FC ViOn Zlate Moravce: Peter Sladek

Ze względu na mecze reprezentacji słowacka Fortuna Liga pauzowała.

MENU