Raport z wypożyczeń

Sprawdźmy jak  w miniony weekend radzili sobie wypożyczeni Górale.

I Liga

Daniel Feruga (Olimpia Grudziądz) - pauza spowodowana rehabilitacją po kontuzji. Olimpia przegrała 0:2 z Odrą Opole i osunęła się do strefy spadkowej.

- - -

II Liga

Kamil Jonkisz (Stal Stalowa Wola) - od 78 minuty

Jonkisz i jego koledzy tym razem bezbramkowo zremisowali w Kluczborku z MKS-em. To cenny punkt wywalczony na terenie rywala, który póki co tak jak i Stal zamieszany jest w walkę o utrzymanie. Zespół ze Stalowej Woli ma wprawdzie bezpieczną przewagę nad strefą spadkową - MKS plasuje się na 15 miejscu, najwyższym w spadkowej strefie - ale cały czas musi trzymać rękę na pulsie.

Sebastian Madejski (Wisła Puławy) - 90 minut.

Madejski jak zwykle w tym sezonie wybiegł na murawę od pierwszych minut, a jego Wisła jak to często w tych rozgrywkach bywało zremisowała. To już ósmy podział punktów w meczu puławian, którzy tym razem podzielili się punktami z Garbarnią Kraków (1:1)

- - -

III Liga

Maciej Felsch - od 68 minuty, Aleksander Chmielewski - nie zagrał (obydwaj Elana Toruń)

Szóste z rzędu zwycięstwo Elany dało temu zespołowi pierwsze miejsce w tabeli. Świetna forma torunian tym razem potwierdzona została okazałym zwycięstwem 5:0 z Wierzycą Pelplin.

Łukasz Zakrzewski - 90 minut (BKS Stal Bielsko-Biała)

BKS Stal uległ w meczu wyjazdowym Stilonowi Gorzów Wielkopolski aż 1:4 lecz mimo to wciąż plasuje się w połowie tabeli. Łukasz Zakrzewski zagrał całe spotkanie.

- - -

IV Liga

Bartosz Iskrzycki (Kuźnia Ustroń) - 90 minut

Iskrzycki spotkał się w miniony weekend ze swoimi kolegami z TSP, bo Kuźnia podjęła na własnym terenie rezerwy Górali. Podopieczni trenera Bogusza jak wiemy, pewnie wygrali 3:0, poprzez co Kuźnia swoje plany wydostania się ze strefy spadkowej musi odłożyć na kolejne mecze.

- - -

Fortuna Liga

Peter Sladek (FC Vion Zlate Moravce) - z powodów meczów reprezentacyjnych słowacka Fortuna Liga nie grała.

 

MENU