13.11.2017

Raport z wypożyczeń

Sprawdźmy jak  w miniony weekend radzili sobie wypożyczeni Górale. I LigaDaniel Feruga (Olimpia Grudziądz) - pauza spowodowana rehabilitacją po kontuzji. Olimpia przegrała 0:2 z Odrą Opole i osunęła się do strefy spadkowej.- - -II LigaKamil Jonkisz (Stal Stalowa Wola) - od 78 minutyJonkisz i jego koledzy tym razem bezbramkowo zremisowali w Kluczborku z MKS-em. To cenny punkt wywalczony na terenie rywala, który póki co tak jak i Stal zamieszany jest w walkę o utrzymanie. Zespół ze Stalowej Woli ma wprawdzie bezpieczną przewagę nad strefą spadkową - MKS plasuje się na 15 miejscu, najwyższym w spadkowej strefie - ale cały czas musi trzymać rękę na pulsie.Sebastian Madejski (Wisła Puławy) - 90 minut.Madejski jak zwykle w tym sezonie wybiegł na murawę od pierwszych minut, a jego Wisła jak to często w tych rozgrywkach bywało zremisowała. To już ósmy podział punktów w meczu puławian, którzy tym razem podzielili się punktami z Garbarnią Kraków (1:1)- - -III LigaMaciej Felsch - od 68 minuty, Aleksander Chmielewski - nie zagrał (obydwaj Elana Toruń)Szóste z rzędu zwycięstwo Elany dało temu zespołowi pierwsze miejsce w tabeli. Świetna forma torunian tym razem potwierdzona została okazałym zwycięstwem 5:0 z Wierzycą Pelplin.Łukasz Zakrzewski - 90 minut (BKS Stal Bielsko-Biała)BKS Stal uległ w meczu wyjazdowym Stilonowi Gorzów Wielkopolski aż 1:4 lecz mimo to wciąż plasuje się w połowie tabeli. Łukasz Zakrzewski zagrał całe spotkanie.- - -IV LigaBartosz Iskrzycki (Kuźnia Ustroń) - 90 minutIskrzycki spotkał się w miniony weekend ze swoimi kolegami z TSP, bo Kuźnia podjęła na własnym terenie rezerwy Górali. Podopieczni trenera Bogusza jak wiemy, pewnie wygrali 3:0, poprzez co Kuźnia swoje plany wydostania się ze strefy spadkowej musi odłożyć na kolejne mecze.- - -Fortuna LigaPeter Sladek (FC Vion Zlate Moravce) - z powodów meczów reprezentacyjnych słowacka Fortuna Liga nie grała.