15.05.2017

Raport z wypożyczeń

Sprawdźmy jak w miniony weekend radzili sobie wypożyczeni Górale.I LigaOlimpia Grudziądz skorzystała z potknięć rywali. Piłkarze z Grudziądza pokonując w wyjazdowym spotkaniu Chrobrego Głogów znów wskoczyli na miejsce premiowane awansem i przed decydującą fazą sezonu są w uprzywilejowanej sytuacji, choć punktów uzbierali tyle ile GKS Katowice i Zagłębie Sosnowiec. Chrobry jest 12 z pięcioma punktami przewagi nad strefą barażową. Bardzo dobre spotkanie zaliczył wypożyczony z TSP Daniel Feruga, który zaliczył gola i asystę. Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz 1:3 Bramki: Damian Sędziak 84 - Daniel Feruga 5, Adam Banasiak 10, Marcin Kaczmarek 61
W 45. minucie Paweł Wojciechowski (Chrobry Głogów) nie wykorzystał rzutu karnego.
W 76. minucie Adam Banasiak (Olimpia Grudziądz) nie wykorzystał rzutu karnego. Daniel Feruga (Olimpia) - gol i asysta- - - II LigaStal Stalowa Wola podzieliła się punktami z Legionovią Legionowo, dzięki czemu wciąż utrzymała stan w tabeli sprzed 30 kolejki. Zespół Kamila Jonkisza ma tyle samo punktów co Olimpia Zambrów i Rozwój Katowice, jednak z powodu gorszego bilansu bezpośrednich spotkań, jako jedyna z całej trójki znajduje się w strefie spadkowej. Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo 1:1 Bramki: Kamil Bętkowski 87 (k) - Krystian Wójcik 64Kamil Jonkisz (Stal) - 90minutIII LigaBKS Stal Bielsko-Biała w ramach trzecioligowych rozgrywek uległ na wyjeździe Górnikowi II Zabrze 1:2. Zespół Aleksandra Chmielewskiego, Bartosza Iskrzyckiego oraz Konrada Karety przegrywał do 92 minuty meczu 1:0, ale za sprawą tego pierwszego zdołał wyrównać stan meczu. Piłkarze BKS-u nie zachowali jednak niezbędnej czujności i dwie minuty później dali sobie wydrzeć cenny punkt. Górnik II Zabrze - BKS Stal Bielsko-Biała 2:1Bramki: Andrzej Trubeha 62, Dariusz Pawłowski 90 - Aleksander Chmielewski 90Aleksander Chmielewski - od 59 minuty i gol