Raport z wypożyczeń

Sprawdźmy jak w miniony weekend radzili sobie Górale wypożyczeni do innych zespołów. 

I Liga

Daniel Feruga (Olimpia Grudziądz) - 78 minut w meczu z GKS-em Tychy. 

Olimpia start wiosny zaliczyć może do udanych - drugie zwycięstwo w trzecim meczu to na pewno powód do optymizmu, szczególnie że na ten moment daje to 8 pozycję w tabeli. Daniel rozegrał 78 minut i zszedł przy stanie 0:0. W 89 minucie zwycięstwo Olimpii zapewnił Karol Angielski. 

Olimpia Grudziądz - GKS Tychy 1:0

Bramka: Karol Angielski 89

II Liga 

Mateusz Janeczko (Kotwica Kołobrzeg) - od 69 minuty w meczu z ROW Rybnik

Kotwica niestety wciąż zajmuje miejsce w strefie spadkowej, a po porażce z ROW Rybnik 2:3 straciła kolejną szansę na odrobienie punktowych strat do miejsc bezpiecznych. A za tydzień kolejne ciężkie spotkanie - tym razem z silną Siarką Tarnobrzeg. Do znajdującej się tuż nad strefą spadkową Polonii Warszawa Kotwica traci jednak tylko trzy oczka, co na pewno nie jest stratą nieosiągalną. W meczu z ROW Rybnik Janeczko pojawił się na murawie już przy stanie 2:3. 

ROW Rybnik - Kotwica Kołobrzeg 3:2

Bramki: Dawid Bober 17, Marián Jarabica 30, Przemysław Brychlik 43 - Arkadiusz Lewiński 41, Piotr Giel 55 (k)

- - - 

Kamil Jonkisz (Stal Stalowa Wola) - 67 minut w meczu z Olimpią Elbląg.

Trzeci mecz ligowy w barwach Stali za Kamilem Jonkiszem i pierwszy od początku meczu. Zespół ze Stalowej Woli podzielił się punktami z Olimpią Elbląg i na ten moment zajmuje 10 pozycję w II Lidze. Gola na wagę remisu zdobył wychowanek TSP Szymon Jarosz. 

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 1:1

Bramki: Szymon Jarosz 67 - Łukasz Pietroń 65 (k)

III Liga

Aleksander Chmielewski (do 76 minuty), Bartosz Iskrzycki (do 69 minuty) i Konrad Kareta (cały mecz) w BKS Stal Bielsko-Biała

Początek rundy nie był zbyt udany dla piłkarzy bialskiej Stali. Porażka z rezerwami legnickiej Miedzi spowodowały spadek o jedną pozycję w ligowej tabeli. 

BKS Stal - Miedź II Legnica 0:1 

Bramki: 0:1 K. Zieliński 62

MENU