20.11.2017

Raport z wypożyczeń

Jak zwykle po weekendzie sprawdzamy co u naszych wypożyczonych! I LigaDaniel Feruga (Olimpia Grudziądz) wciąż ciężko pracuje aby wrócić na boisko po kontuzji. Olimpia jest w mocnym kryzysie - weekendowa porażka z Zagłębiem Sosnowiec była już piątą z rzędu, a w 7 poprzednich spotkaniach ekipa z Grudziądza wywalczyła zaledwie jeden punkt, no i znajduje się w strefie spadkowejII LigaKamil Jonkisz (Stal Stalowa Wola) i Sebastian Madejski (Wisła Puławy)W odmiennych nastrojach weekend spędzili dwaj nasi drugoligowcy. Kamil Jonkisz, choć w meczu swojej Stali z Gryfem w Wejherowie na boisku pojawił się na ostatni kwadrans, dołożył cegiełkę do zwycięstwa i mógł cieszyć się z trzech ważnych dla Stali punktów. Sebastian Madejski, etatowa "jedynka" w bramce puławian o punktach dla swojego zespołu mógł tym razem zapomnieć. Jedna bramka zaważyła o zwycięstwie Siarki i Wisła zakończyła nieźle zapowiadającą się passę meczów bez porażki (stanęło na trzech).Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola 0:1, Jonkisz od 77 minutyBramka: Adrian Dziubiński 56Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 1:0, Madejski - 90 minutBramka: Dawid Witkowski 26- - -III LigaAleksander Chmielewski, Maciej Felsch (Elana Toruń)Elana prezentuje się ostatnimi czasy wyśmienicie. Kolejne zwycięstwo umocniło torunian na szczycie trzecioligowej tabeli. Wygrana z KP Starogard Gdański była już 7 z rzędu co świetnie obrazuje w jak świetnej dyspozycji są gracze Elany. Aleksander Chmielewski pojawił się na boisku po przerwie.KP Starogard Gdański - Elana Toruń 1:2, Chmielewski wszedł na boisko w drugiej połowieBramki: Błażej Chouwer 18 - Daniel Ciach 70, Maciej Stefanowicz 90- - -IV LigaBartosz Iskrzycki (Kuźnia Ustroń)Kuźnia przerwała serię porażek i to po dwóch trafieniach Iskrzyckiego! Piłkarze z Ustronia ograli na wyjeździe GKS Radziechowy-Wieprz 2:1 i uciekli ze strefy spadkowej.GKS Radziechowy-Wieprz - Kuźnia Ustroń 1:2, Iskrzycki zagrał 65 minut i strzelił dwie bramki.Bramki: Janik 54' - Iskrzycki 43', 52'Fortuna LigaPeter Sladek (FC Vion Zlate Moravce)Kolejkę temu Sladek trafił do siatki już w pierwszej minucie i tym razem wybiegł w podstawowym składzie. Tym razem do siatki jednak nie trafił, a jego zespół zremisował 1:1.Tatran Presov - Vion 1:1, Sladek zagrał do 57 minutyBramki: Cernak 87 - Karlik 57'