Raport z wypożyczeń

Jak zwykle po weekendzie sprawdzamy co u naszych wypożyczonych! 

I Liga

Daniel Feruga (Olimpia Grudziądz) wciąż ciężko pracuje aby wrócić na boisko po kontuzji. Olimpia jest w mocnym kryzysie - weekendowa porażka z Zagłębiem Sosnowiec była już piątą z rzędu, a w 7 poprzednich spotkaniach ekipa z Grudziądza wywalczyła zaledwie jeden punkt, no i znajduje się w strefie spadkowej

II Liga

Kamil Jonkisz (Stal Stalowa Wola) i Sebastian Madejski (Wisła Puławy)

W odmiennych nastrojach weekend spędzili dwaj nasi drugoligowcy. Kamil Jonkisz, choć w meczu swojej Stali z Gryfem w Wejherowie na boisku pojawił się na ostatni kwadrans, dołożył cegiełkę do zwycięstwa i mógł cieszyć się z trzech ważnych dla Stali punktów. Sebastian Madejski, etatowa "jedynka" w bramce puławian o punktach dla swojego zespołu mógł tym razem zapomnieć. Jedna bramka zaważyła o zwycięstwie Siarki i Wisła zakończyła nieźle zapowiadającą się passę meczów bez porażki (stanęło na trzech).

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola 0:1, Jonkisz od 77 minuty

Bramka: Adrian Dziubiński 56

Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 1:0, Madejski - 90 minut

Bramka: Dawid Witkowski 26

- - -

III Liga

Aleksander Chmielewski, Maciej Felsch (Elana Toruń)

Elana prezentuje się ostatnimi czasy wyśmienicie. Kolejne zwycięstwo umocniło torunian na szczycie trzecioligowej tabeli. Wygrana z KP Starogard Gdański była już 7 z rzędu co świetnie obrazuje w jak świetnej dyspozycji są gracze Elany. Aleksander Chmielewski pojawił się na boisku po przerwie.

KP Starogard Gdański - Elana Toruń 1:2, Chmielewski wszedł na boisko w drugiej połowie

Bramki: Błażej Chouwer 18 - Daniel Ciach 70, Maciej Stefanowicz 90

- - -

IV Liga

Bartosz Iskrzycki (Kuźnia Ustroń)

Kuźnia przerwała serię porażek i to po dwóch trafieniach Iskrzyckiego! Piłkarze z Ustronia ograli na wyjeździe GKS Radziechowy-Wieprz 2:1 i uciekli ze strefy spadkowej.

GKS Radziechowy-Wieprz - Kuźnia Ustroń 1:2, Iskrzycki zagrał 65 minut i strzelił dwie bramki.

Bramki: Janik 54' - Iskrzycki 43', 52'

Fortuna Liga

Peter Sladek (FC Vion Zlate Moravce)

Kolejkę temu Sladek trafił do siatki już w pierwszej minucie i tym razem wybiegł w podstawowym składzie. Tym razem do siatki jednak nie trafił, a jego zespół zremisował 1:1.

Tatran Presov - Vion 1:1, Sladek zagrał do 57 minuty

Bramki: Cernak 87 - Karlik 57'

MENU