Raport z wypożyczeń

Kolejny piłkarski weekend za nami, czas więc na raport z gier wypożyczonych Górali! 

Nice 1 Liga

W bardzo dobrym humorze weekend spędził Daniel Feruga. Jego Olimpia pokonała na wyjeździe Stomil Olsztyn i wciąż mocno liczy się w walce o awans. Zespół z Grudziądza na ten moment traci zaledwie punkt do drugiego Zagłębia Sosnowiec i o miejsce premiowane awansem będzie zapewne walczył do ostatniej kolejki. Feruga rozegrał całe spotkanie. 

Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz 1:3

Bramki: Karol Żwir 77 - Adam Banasiak 13, Damian Michalik 48, 67

- - - 

II Liga

To był też bardzo udany weekend dla jednego z naszych drugoligowców. Dzięki drugiej z rzędu Stal Stalowa Wola z Kamilem Jonkiszem w składzie uciekła ze strefy spadkowej i to na bezpieczną, czteropunktową przewagę. Jonkisz po raz kolejny rozegrał cały mecz. 

Stal Stalowa Wola - ROW Rybnik 2:0

Bramki: Adrian Dziubiński 66, Adrian Gębalski 90

- - - 

Wygrała także Kotwica Kołobrzeg, która nie mimo ciężkiej pozycji w jakiej się znalazła nie składa broni. Tym razem niespodziewanie zespół ten wygrał 2:1 z liderem z Opola i wciąż walczy o utrzymanie (na ten moment trzypunktowa strata). Mateusz Janeczko z powodu kontuzji poza składem. 

Odra Opole - Kotwica Kołobrzeg 1:2

Bramki: Marcin Wodecki 60 - Eryk Sobków 27, Łukasz Kacprzycki 52

- - - 

III Liga

W meczu trzeciej ligi BKS Stal Bielsko-Biała podzielił się punktami z Piastem Żmigród. Niestety ani jeden z trójki Górali - Konrad Kareta, Aleksander Chmielewski, Bartosz Iskrzycki -  w tym meczu nie zagrał. 

BKS Stal Bielsko-Biała - Piast Żmigród 1:1

Bramki: Jajko 23' - Wróbel 90'

MENU