Raport z wypożyczeń

To już ostatni raport z gry naszych wypożyczonych w tym roku. Sprawdźcie jak w ostatni ligowy weekend 2017 roku radzili sobie wypożyczeni Górale.

I Liga

Daniel Feruga (Olimpia Grudziądz)

W przypadku "Feriego" w stosunku do poprzednich tygodni nic się oczywiście nie zmieniło. Daniel wraca do zdrowia po zabiegu i jeszcze nie jest gotów do gry. Zdrowia! 

II Liga

Kamil Jonkisz (Stal Stalowa Wola)

22-letni pomocnik rundę zakończył wychodząc na boisko w 60 minucie gry już przy stanie 0:2 dla rywali. Stal przegrała w takim właśnie rozmiarze bramkowym tracąc gole w 31 i... 32 minucie. Dwa szybkie ciosy zadane przez Błękitnych były na tyle silne, że piłkarze ze Stalowej Woli już się nie podnieśli. Porażka jednak wiele w sytuacji Stali w tabeli nie zmieniła. Wciąż znajdują się w drugiej połowie tabeli, jednak z bezpieczną, pięciopunktową przewagą nad strefą spadkową.

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard 0:2

Bramki: Karmiński 31', Więcek 32'

Kamil Jonkisz - od 60 minuty

- - -

Sebastian Madejski

Seba jak zwykle wybiegł w podstawowym składzie. Ostatni mecz rundy spokojnie zaliczyć może do udanych bo nie dość, że jego Wisła wygrała z Rozwojem, to on zaliczył czyste konto. Puławianie wygraną zapewnili sobie jeszcze przed przerwą, bo jedyna bramka w tym meczu padła w 25 minucie gry. Wisła zakończyła rok plasując się na 11 lokacie w tabeli.

Wisła Puławy - Rozwój Katowice 1:0

Bramka: Smektała 25' z karnego

Sebastian Madejski - 90 minut i czyste konto

III Liga

Aleksander Chmielewski, Maciej Felsch (obaj Elana Toruń)

Obydwaj młodzi Górale wybiegli na boisko w miniony weekend i tak się tym razem złożyło, że Chmielewskiego, który zaczął w podstawowym składzie w końcówce meczu zmienił Felsch. Ekipa z Torunia po meczu z Unią Solec Kujawski na pewno czuje ogromny niedosyt, bo jako lider tabeli stracili punkty z jednym z outsiderów. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, ale pozycji w tabeli Elany to nie zmieniło. Torunianie przezimują na fotelu lidera II grupy III Ligi.

Elana Toruń - Unia Solec Kujawski 0:0

Aleksander Chmielewski - do 86 minuty

Maciej Felsch - od 86 minuty

- - -

Łukasz Zakrzewski (BKS Stal Bielsko-Biała)

Zmagania w grupie III trzecioligowych rozgrywek zakończyły się już w poprzedni weekend.

IV Liga

Bartosz Iskrzycki (Kuźnia Ustroń)

Wprawdzie IV Liga planowo powinna już zakończyć rozgrywki, jednak w miniony weekend część zespołów odrabiała ligowe zaległości. Kuźnia zmierzyła się w Skoczowie z Beskidem i zremisowała tam 1:1. Iskrzycki zagrał całe spotkanie, a dzięki wywalczonemu punktowi Kuźnia wyskoczyła ze strefy spadkowej.

Beskid Skoczów - Kuźnia Ustroń 1:1

Bramki: Surawski 50' - Wojtasik 33'

Fortuna Liga

Peter Sladek (FC Vion Zlate Moravce)

FC Vion kontynuuje serię bez zwycięstwa. Porażka z  Zemplinem Michalovce 0:1 była już czwartym spotkaniem bez wygranej dla ekipy Sladka. Słowacki pomocnik wypożyczony z TSP wszedł na murawę w drugiej części, ale nie odmienił losów spotkania.

FC Vion - Zemplin 0:1

Bramka: Koscelinik 41'

 

 

MENU