Rodentica oficjalnym partnerem stomatologicznym Podbeskidzia!

Klinika stomatologii estetycznej Rodentica wspiera TS Podbeskidzie jako oficjalny partner stomatologiczny klubu.

Zawodnicy Podbeskidzia dbają o swoją formę na zgrupowaniu, a już po powrocie o ich zdrowie i wygląd zadba klinika stomatologii estetycznej Rodentica, która została nowym business partnerem klubu.

- Cieszę się, że na lokalnym rynku w dalszym ciągu udaje się nam pozyskiwać tak atrakcyjnych partnerów w biznesie. To pokazuje potencjał biznesowy naszego regionu, ale też wartość marki TS Podbeskidzie, do której przekonuje się coraz więcej przedsiębiorców chcących wspierać klub - powiedział prezes TSP Tomasz Mikołajko, a właścicielka kliniki pani Agnieszka Romanowska-Szymala wyjaśnia dlaczego postanowiła związać się umową z bielskim klubem:
- Dlaczego TS Podbeskidzie? Działając na lokalnym rynku już wiele lat pragniemy wspierać naszych sportowców i sprawiać, że zdrowe i piękne uśmiechy będą towarzyszyły całej kadrze od świtu do zmierzchu! Kadra bielskiego klubu sportowego zasługuje na to, co najlepsze, dlatego teraz My! 

RODENTICA STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Jesteśmy jednym z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Bielsku-Białej! Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Rodentica to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie zespół wybitnych specjalistów z różnych dziedzin stomatologii dba o zdrowy i piękny uśmiech każdego Pacjenta. Profesjonalizm, bogate doświadczenie, szeroka wiedza naszego personelu sprawiają, że Rodentica jest synonimem skutecznego, przyjemnego, bezbolesnego leczenia zębów. Dla nas najważniejsze jest dobro Pacjenta, dlatego leczymy kompleksowo – zaczynając od profilaktyki, poprzez stomatologię zachowawczą, endodoncję mikroskopową, chirurgię, protetykę oraz implantologię! Wiemy jak ważny jest zdrowy i piękny uśmiech każdego dnia, dlatego nasza Klinika wyposażona jest w nowoczesne gabinety stomatologiczne zaopatrzone w sprzęty najwyższej jakości, dzięki czemu przedstawiamy indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego Pacjenta. Naszym priorytetem jest spełnianie Państwa oczekiwań poprzez usługi najwyższej jakości, komfort oraz rodzinną atmosferę. 

Gwarantujemy - tylko z nami każdy dzień rozpoczniecie od pięknego, zdrowego uśmiechu! 

 

 

MENU