15.09.2018

Rzuchowski: Wierzę, że ta bramka będzie dobrym początkiem

Michał Rzuchowski zdobył swojego pierwszego gola dla Podbeskidzia i wierzy, że to dopiero początek jego dobrej gry.Trochę czekałem na regularne występy, bo tydzień przed startem ligi złapałem kontuzję, która miała trwać 2-3 tygodnie, niestety przeciągnęła się do pięciu tygodni. Od szóstej kolejki byłem już do dyspozycji trenera, ale to zrozumiałe, że on oczekiwał ode mnie wysokiej formy fizycznej, a tego widocznie mi brakowało. Teraz jestem pewny, że będzie już tylko lepiej i tego oczekuję po sobie, bo wiem, że mam jeszcze duże zasoby możliwości umiejętności piłkarskich, które jeszcze mogę pokazać na boisku i mam nadzieję, że dzisiejsza bramka będzie tego dobrym początkiem.
Jechaliśmy  tutaj po zwycięstwo, pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu, realizowaliśmy to co sobie założyliśmy, nie wiem co się stało w drugiej połowie... Wiadomo, że jesteśmy niezadowoleni, bo jak się zdobywa dwie bramki i ma się taką szansę jak rzut karny, to się oczekuje zwycięstwa, ale dziś wyjeżdżamy tylko z jednym punktem. Dlatego dobrze, że kolejny mecz jest już za trzy dni, bo szybko będziemy mieli szansę odrobić stracone dziś dwa punkty.