Newsy
20.01.2019

Sabala: Ciężko pracujemy

Valerijs Sabala był zadowolony z meczu z ROW-em Rybnik. Podkreślał, że Górale utrzymywali wysokie tempo gry i mogli wygrać wyżej, bo przeciwnicy popełnili błędy w obronie.Było to dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Sparing był z zespołem z II ligi, nie z III jak ostatnio i było widać różnicę. Ale przede wszystkim to my byliśmy lepiej przygotowani. W drugiej części, w której wystąpiłem, przeciwnicy grali dobrze, popełnili kilka  błędów, które powinniśmy byli wykorzystać.  Ogólnie  myślę, że możemy być zadowoleni z naszej gry: utrzymywaliśmy dobre tempo i graliśmy fajnie w piłkę. 
Przeciwnik dobrze organizował się w obronie, ale tak jak mówiłem, my jesteśmy już lepiej przygotowani niż na pierwszy sparing. To już widać, choćby po tempie gry, że gramy dużo szybciej, mocniej do przodu i z każdym meczem będzie lepiej.
Ciężko pracujemy, codziennie mamy dwa treningi, na przemian: bieganie w parku, siłownia, boisko. To są trudne przygotowania, ale to musimy zrobić. Pierwsze 2-3 tygodnie muszą być takie ciężkie, żeby wejść w sezon na 100% gotowym.
powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2019/2020 - Kolejka 14

VS

19.10.2019, godz: 18:00, Stadion Miejski w Bielsku-Białej