Sabala: Pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną

Valerijs Sabala, strzelec jednego z trzech goli - i to przedniej urody - w meczu z Olimpią w pomeczowym wywiadzie. 

O zwycięstwie z Olimpią i swojej pierwszej bramce w ligowym meczu:

,,Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się strzelić dziś gola. Muszę szczerze powiedzieć, że to uderzenie mi wyszło. Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa i tych trzech punktów, bo jak wiadomo ta nasza gra w ostatnim czasie się nie układała. Wszedłem w dzisiejszym meczu z ławki, także tym bardziej cieszy, że udało mi się pomóc drużynie w wywalczeniu tego zwycięstwa. Teraz mamy chwilę czasu na radość, ale od jutra skupiamy się już tylko na spotkaniu z Pogonią Siedlce.
O ostatnich spotkaniach w lidze:
,,Na treningach przywiązujemy sporą uwagę do gry w defensywie. Po ostatnim spotkaniu byliśmy bardzo źli na siebie, że nie udało nam się zdobyć chociaż jednego punktu. Każdy z nas wiedział, że nasza gra nie była dobra i musieliśmy sobie to wprost powiedzieć. Padło kilka mocniejszych słów, które miały nas jeszcze bardziej zmotywować do zwycięstwa w kolejnym meczu. Wiedzieliśmy przed spotkaniem, że gdy wyjdziemy na boisku musimy walczyć i to się nam dziś bardzo dobrze udało. Pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną - każdy może liczyć na pomoc kolegi z zespołu, jeden walczył za drugiego. Nasza siła powinna tkwić we wzajemnym wspieraniu się podczas gry i właśnie tutaj upatrywałbym naszą drogę do sukcesu. 
O grze w reprezentacji Łotwy:
,,Myślę, że gra w barwach narodowych może być jakimś bonusem i dodatkowym bodźcem do gry w Podbeskidziu. Dla każdego zawodnika reprezentowanie kraju jest czymś wyjątkowym. Przychodząc tutaj do Bielska miałem tylko jeden cel-chciałem pomóc zespołowi w osiągnięciu jak najlepszego rezultatu, a przy tym chciałem stać się lepszym zawodnikiem. Jak wiemy sezon nie zaczął się dla nas dobrze, na starcie mamy już sporą stratę do czołówki, ale uważam, że ten dzisiejszy mecz może być punktem zwrotnym, który pomoże nam w regularnym zdobywaniu punktów i poprawieniu swojej pozycji w tabeli.

MENU