Sąsiedzi sąsiadom - kongres

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej zaprasza na I Kongres "Sąsiedzi Sąsiadom - spotkanie firm z wartością dodaną".

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej oraz Partner Główny: ING Bank Śląski S.A. zapraszają na I Kongres „Sąsiedzi Sąsiadom – spotkanie firm z wartością dodaną", który odbędzie się w dniu 08 czerwca 2017 roku, w godz. 9.00-15.00, na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej.

Inauguracyjny Kongres „Sąsiedzi Sąsiadom" jest kontynuacją i zarazem rozwinięciem pięciu dotychczasowych edycji Kongresów Firm Rodzinnych. Nowa formuła ma na celu poznanie i integrację środowisk biznesowych naszego regionu oraz daje przestrzeń do wymiany informacji ze specjalistami, praktykami gospodarczymi i zaproszonymi gośćmi.

W programie Kongresu m.in.

Sesje tematyczne:
- Innowacyjna Gospodarka szansą rozwoju dla firm regionu,
- Sukcesja w firmach rodzinnych - wyniki badań analizy rynku,
- Sport jako wartość dodana do synergii firm regionu.

Panele dyskusyjne:
- Firmy innowacyjne szansą na rozwój regionu i ambicji młodego pokolenia,
- Przemysł 4.0 projektem zmiany technologicznej w zakresie produkcji i kultury organizacyjnej - transformacja cyfrowa regionu,
- Czy Podbeskidzie ma szansę stać się lokalną doliną krzemową? Szanse i bariery.

Wzorem lat ubiegłych tegoroczną inauguracyjną edycję I Kongresu Sąsiedzi Sąsiadom, swoją obecnością uświetni Gość Specjalny Kongresu, którym będzie Pan Sebastian Kawa - utytułowany pilot szybowcowy, lider światowej listy rankingowej pilotów.

Organizator zapewnia przerwy kawowe oraz lunch.
Opłata za udział w kongresie wynosi 75,00 PLN netto.

Rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i przesłać na adres Organizatora: biuroizby@cci.pl, do dnia 05 czerwca br.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

*kongres planowany jest na zewnętrznej trybunie VIP Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej, organizator zastrzega sobie prawo zmian w agendzie z przyczyn od niego niezależnych

MENU