Setka przedszkolaków trenuje z nami!

Już ponad sto dzieci - chłopców i dziewczynek uczęszcza na treningi w ramach projektu Przedszkolaki Podbeskidzia!

Wspominaliśmy Wam już o tym przy okazji otwarcia 10 oddziału Przedszkolaków Podbeskidzia w Bestwinie, ale że nie mamy zamiaru na tym poprzestać już dziś zachęcamy wszystkich, którzy chcą aby ich podopieczny rozwijał się pod okiem specjalistów najwyższej klasy do zapisu na treningi w jednej z naszych lokalizacji. 

Sport to zdrowie i zapewne każdy o tym wie. A jeśli zacznie się go uprawiać od najmłodszych lat, treningi zadziałają tylko z korzyścią dla prawidłowego rozwoju!

"To, że projekt Przedszkolaki Podbeskidzia cieszy się tak dużym zainteresowaniem, daje wielką satysfakcję. Wraz ze startem nowego roku szkolnego otworzyliśmy już dwie nowe lokalizacje, a już teraz mogę zdradzić że pracujemy nad kolejnymi. Cieszy nas przede wszystkim to, że już ponad sto dzieciaków - zarówno chłopców, jak i dziewczynek regularnie uczęszcza na treningi, które przyczyniają się do ich prawidłowego rozwoju. Sport to zdrowie i to, że skutecznie zaszczepiamy go dzieciom od najmłodszych lat jest ogromnym powodem do radości" - powiedział Dariusz Kołodziej Koordynator projektu Przedszkolaki Podbeskidzia.

Zajęcia w ramach projektu organizowane są z myślą o najmłodszych adeptach piłki nożnej, zarówno dziewczynkach jak i chłopcach, w wieku od 3 do 7 roku życia. Uczestnicy mogą liczyć na możliwość skorzystania z wielu atrakcji organizowanych przez nasz klub. Na przykład udział w imprezach okolicznościowych, wyprowadzanie zawodników pierwszego zespołu na mecze ligowe, cykliczne otrzymywanie biletów na wspólne oglądanie piłkarskich starć bielszczan, a także gadżetów TSP oraz szeregu ciekawych niespodzianek!

Zapraszamy Was na www.akademia.tspodbeskidzie.pl - tam znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje! 

MENU