24.05.2016

Sezon 2015/16 w liczbach - część III

W których minutach najczęściej padały bramki w meczach TSP? Który z Górali był najczęstszym wykonawcą rzutów karnych, a kto najczęściej pokonywał bramkarzy Podbeskidzia z 11 metrów? Zapraszamy do kolejnej części statystycznych podsumowań.Kiedy padały bramki w meczach TSP?Górale najczęściej trafiali do siatki rywali w pierwszym kwadransie po przerwie. Jeśli rozpatrywać zaś oddzielnie połowy meczów, TSP częściej trafiało do siatki w drugiej części spotkań.Strzelone: 0-15 min.: 5 goli16-30 min.: 8 goli31-45 min.: 4 goleDoliczony czas gry w I połowie: 046-60 min.: 14 goli61-75 min.: 9 goli76-90 min.: 11 goliDoliczony czas gry w II połowie: 3Łącznie: I Połowa: 17 - II Połowa: 28 Najgorszy fragment meczów Podbeskidzia pod względem utraty bramek statystycznie przypadał na ostatni kwadrans pierwszej połowy. Wtedy to Górale stracili aż 14 goli z całości. W przypadku rozpatrywania oddzielnie dwóch części meczu, gorzej wypada jednak druga połowa, w której TSP straciło 37 goli. Stracone: 0-15 min.: 5 goli16-30 min.: 8 goli31-45 min.: 12 goliDoliczony czas gry w I połowie: 146-60 min.: 9 goli61-75 min.: 8 goli76-90 min.: 9 goliDoliczony czas gry w II połowie: 2Łącznie: I Połowa: 26 - II Połowa: 37 Wyniki po pierwszej połowie/wyniki końcowyPiłkarze Podbeskidzia po pierwszych 45 minutach najczęściej schodzili od szatni przy remisowym wyniku. Prowadzenie do przerwy Górale utrzymywali 8 razy, zaś z bramkową stratą na przerwę schodzili 12 razy. Sprawdźmy jak kończyły się te spotkania.Zwycięstwa po pierwszej części: 8 Mecze te zakończyły się: ZWYCIĘSTWEM: 3, REMISEM: 4, PORAŻKĄ: 1Remisy po pierwszej części: 17 Mecze te zakończyły się: ZWYCIĘSTWEM: 5, REMISEM: 5, PORAŻKĄ: 7 Porażki po pierwszej części: 12 Mecze te zakończyły się: ZWYCIĘSTWEM: 1, REMISEM: 3, PORAŻKĄ: 8Rzuty karneW minionym sezonie piłkarze Podbeskidzia wykonywali 7 rzutów karnych i wszystkie zostały wykorzystane. "Jedenastki" w przeciwnym kierunku dyktowane były 8 razy. Strzelcy:  4 - Adam Mójta: przeciwko Górnikowi Łęczna, przeciwko Śląskowi Wrocław, dwukrotnie przeciw Jagiellonii Białystok1 - Marek Sokołowski przeciwko Śląskowi Wrocław1 - Mateusz Możdżeń przeciwko Wiśle Kraków1 - Dariusz Kołodziej przeciwko Ruchowi Chorzów Przeciwko zespołowi Podbeskidzia arbitrzy w zeszłym sezonie podyktowali osiem "jedenastek". Najczęściej przeciwko Piastowi Gliwice. 3 - Kamil Vacek, Piast Gliwice, (dwa wykorzystane). Faulowali: Adu, Kowalski, Deja1 - Mariusz Stępiński, Ruch Chorzów. Faulował: Kato1 - Michal Papadopulos, Zagłębie Lubin. Faulował: Nowak1 - Sebastian Mila, Lechia Gdańsk. Faulował: Deja (ręka)1 - Tomasz Nowak, Górnik Łęczna. Faulował: Janić1 - Flavio Paixao, Śląsk Wrocław (karny niewykorzystany). Faulował: Adu Słupki i poprzeczkiPiłkarze Podbeskidzia sześciokrotnie w minionym sezonie obijali konstrukcje bramek. Sami mieli zaś trochę szczęścia przy 10 próbach rywali. TSP: Słupki: 4 - dwukrotnie Robert Demjan oraz Adam Mójta i Mateusz MożdżeńPoprzeczki: 2 - Mójta i Jozef Piacek.Przeciw TSP: Słupki: 3Poprzeczki: 7Lista zawodników TSP w sezonie 2015/16Bramkarze:Obrońcy: Pomocnicy: Napastnicy: 1.Wojciech Kaczmarek