27.05.2016

Sezon 2015/16 w liczbach - obrońcy

Byli bramkarze, czas na obrońców. Sprawdźmy jak prezentują się statystyki defensorów Podbeskidzia z zeszłego sezonu. W tej części wzięliśmy pod lupę jedenastu piłkarzy Podbeskidzia. Statystycznie najlepiej wypadł oczywiście Adam Mójta, który wygrał klasyfikację kanadyjską w Podbeskidziu. Gole, asysty, kartki  - zapraszamy do krótkiego podsumowania liczb defensorów TSP. Frank Adu KwameMecze: 15 (13 w Ekstraklasie + 2 w Pucharze Polski)Minuty: 957Żółte kartki: 1 Gole: 1 Asysty: 2Faulował/faulowany 14/5Paweł BaranowskiMecze: 14Minuty: 1260Żółte kartki: 3Gole: 1 Gole samobójcze: 1Faulował/faulowany 15/5Bartosz JarochMecze: 7 (6 w Ekstraklasie + 1 w Pucharze Polski)Minuty: 480Żółte kartki: 1 Gole samobójcze: 1 Faulował/faulowany 5/0Kristian KolcakMecze: 23 (21 w Ekstraklasie + 2 w Pucharze Polski)Minuty: 1797Żółte kartki: 4Czerwone kartki: 1 (w meczu z Legią Warszawa w 17 kolejce, zakończonym remisem 2:2)Gole: 1 ( w Pucharze Polski) Faulował/faulowany 11/3Adam MójtaMecze: 32 (31 w Ekstraklasie + 1 w Pucharze Polski)Minuty: 2822Żółte kartki: 5Gole: 7Asysty: 9Gole samobójcze: 1Faulował/faulowany 30/24Krystian Nowak   Mecze: 21Minuty: 1890Żółte kartki: 1 Faulował/faulowany 22/10Adam PazioMecze: 16 (15 w Ekstraklasie + 1 w Pucharze Polski)Minuty: 1259Żółte kartki: 4 Asysty: 1Faulował/faulowany 20/8Jozef PiacekMecze: 14Minuty: 1167Żółte kartki: 1 Gole: 1 Asysty: 1Faulował/faulowany 7/3Oleg Veretilo Mecze: 10Minuty: 537Żółte kartki: 6Czerwone: 2Faulował/faulowany 14/10Celestine LazarusMecze: 5 (4 w Ekstraklasie + 1 w Pucharze Polski)Minuty: 419Żółte kartki: 1 Faulował/faulowany 8/3 Gracjan Horoszkiewicz Mecze: 4 (3 w Ekstraklasie + 1 w Pucharze Polski)Minuty: 360