16.09.2016

Sierpina: "Możemy mieć pretensje tylko do siebie"

Strzelec jednej z bramek w meczu z Zagłębiem Łukasz Sierpina na gorąco podsumował spotkanie, w którym Górale zafundowali prawdziwy rollercoaster.  Łukasz Sierpina:Przegrywaliśmy po pierwszej połowie 3:1 mimo, że zaczęliśmy bardzo dobrze. Udało nam się odmienić obraz gry bo w drugiej połowie prowadziliśmy 4:3, ale w końcowym rozrachunku przegraliśmy to spotkanie. Straciliśmy kolejne dwie bramki i zamiast pierwszy raz u siebie zdobyć trzy punkty to znów nie potrafimy odczarować klątwy tego stadionu. Mówiliśmy sobie, że jeżeli uda nam się odwrócić losy tego meczu to trzeba będzie się skoncentrować i wyciągnąć z tego spotkania chociaż jeden punkt, bo wiadomo że po wyniku, który był w pierwszej połowie, ciężko będzie się grało. Udało nam się strzelić parę bramek, prowadziliśmy, ale na sam koniec ulegliśmy przeciwnikowi. Możemy mieć pretensje tylko do siebie bo to my zawiniliśmy. Szkoda, że nasza gra w formacji defensywnej wypadła trochę gorzej, ale cóż gra cała drużyna i wszyscy jesteśmy rozliczani jako monolit, a nie jednostki. Następną kolejkę gramy znów u siebie, tym razem z Wisłą Puławy i musimy ten mecz koniecznie wygrać.