02.12.2018

Sierpina: Za nami trudny mecz

Łukasz SierpinaNajważniejsze dzisiaj było wygrać i dopisać trzy punkty. Chodziło nam o to, żeby dobrze zakończyć tę rundę. Ciężki mecz za nami. Pomimo tego, że Garbarnia jest na ostatnim miejscu w tabeli to wiadomo takie mecze są trudne. Potrafiliśmy jednak wyjść z tego pojedynku zwycięsko i bardzo się z tego powodu cieszymy. Biorąc pod uwagę ilość strzałów oraz sytuacji to myślę, że szczególnie ta druga połowa była fajna dla nas. Mogliśmy przeprowadzić atak szybki, który się nam zawiązywał, a z tego wynikało sporo strzałów na bramkę. Mieliśmy sporo tych sytuacji na podwyższenie wyniku i fajnie, że padła ta bramka na 2:0, która uspokoiła mecz. Słyszeliśmy naszych kibiców dziś bardzo dobrze. Przyjechali nas dopingować pomimo tego, że było zimno i cieszymy się razem z nimi. Mamy teraz przerwę, ale póki co nie patrzymy na tabelę przez pryzmat miejsca. Skupiamy się na swojej ilości punktów, jak i drużyny z drugiego miejsca. Skupiamy się na tym, aby dobrze zacząć nową rundę i zbierać kolejne oczka w tabeli.