Newsy
13.12.2017

Solar Benefit System biznes partnerem klubu

Firma zajmująca się odnawialnymi źródłami energii podpisała umowę z Podbeskidziem i została nowym partnerem klubu.Solar Benefit System siedzibę ma w Lipowej k. Żywca jednak realizuje usługi na terenie całego kraju. Piłka nożna prezesowi nowego partnera jest wyjątkowo bliska:  - Pan Przemysław Ziobrowski, przedstawiciel firmy, sam jest prezesem klubu piłkarskiego, Górala Żywiec, zatem doskonale rozumie piłkę nożną i nie trzeba było go długo namawiać do współpracy z Podbeskidziem – mówił Tomasz Mikołajko – Cieszę się, że mamy nowego partnera biznesowego, liczę też na współpracę na płaszczyźnie sportowej z prezesem Ziobrowskim.- Podbeskidzie Business Club integruje wiele najlepszych firm z regionu, a klub kilkanaście tysięcy kibiców - wszyscy ci ludzie mają rodziny, gospodarstwa domowe itp., a to znaczy, że wszędzie tam może być potrzebna energia z ekologicznych, odnawialnych źródeł. Branża Odnawialnych Źródeł Energii to branża stosunkowo młoda, która wymaga by uświadomić konsumentom o co tak naprawdę w niej chodzi. Uznaliśmy zatem, że zarówno dla nawiązania kontaktów biznesowych jak również dla możliwości dotarcia do jak największej liczby potencjalnych klientów indywidualnych TS Podbeskidzie będzie najlepszym partnerem. – wyjaśnia Przemysław Ziobrowski - Poza tym z Prezesem i Dyrektorem Sportowym, a także wieloma innymi osobami z otoczenia Klubu znamy się od dłuższego czasu ze środowiska piłkarskiego. Można powiedzieć, że "Łączy nas piłka".Więcej o firmie można dowiedzieć się odwiedzając jej profil na FACEBOOK'U lub stronę www.solarbenefitsystem.pl
O firmie: Jesteśmy firmą oferującą rozwiązania solarne dla przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Od lat zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych. Przeprowadzamy audyty techniczne i analizy energetyczne. Ilość i różnorodność realizacji dokonanych zarówno w kraju jak i za granicą sprawiła, że mamy nie tylko fach w rękach, lecz również rozległą wiedzę oraz determinację do wdrażania innowacyjnych sposobów pozyskiwania energii słonecznej na rynku polskim. 
Naszym celem jest popularyzacja i promocja energii słonecznej, a co za tym idzie, przyczynienie się do ochronnych środowiska poprzez ograniczenie emisji CO2.
Jak działamy?Oferujemy profesjonalną obsługę oraz rzetelne informacje na każdym etapie wdrażania instalacji solarnych. Przeprowadzamy audyt techniczny, który pozwala na dobór optymalnych urządzeń. Poprzez analizę energetyczną sprawdzamy profil energetyczny oraz koszty. Wszystko po to, aby idealnie dopasować instalację do wymagań klienta. Proces ten jest kluczowy, gdyż prawidłowo dobrana instalacja solarna daje możliwość korzystania z niewyczerpalnego źródła energii przez bardzo długie lata.Czego używamy?Produkty przez nas instalowane pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Dostarczają oni instalacje solarne wysokiej jakości z gwarancją do 25 lat. Materiały te są poddawane regularnym kontrolom i certyfikacji w zakresie bezpieczeństwa, żywotności i obciążalności.Czy to się opłaca?Założenie instalacji solarnej to inwestycja z gwarancją zwrotu. Oszczędności wygenerowane przez moduły solarne są niebagatelne. Dobrze zaprojektowany system fotowoltaiczny pozwala na pokrycie 90% zapotrzebowania energetycznego przykładowego czteroosobowego gospodarstwa domowego. Co za tym idzie, rachunki za prąd zmniejszają się o 90% w skali roku ! (źródło: Fundacja BOŚ) 
Zgromadzona nadwyżka energetyczna jest odkładana w magazynie energii. Dzięki ustawie z 2015 roku, mamy gwarancję odkupienia nadwyżek przez lokalnego dostawcę po cenie gwarantowanej i wyższej niż rynkowa (Dz.U. 2015 poz. 478 z dnia 20 lutego 2015). 
Nowoczesne instalacje OZE mogą korzystać nie tylko z pełnego nasłonecznienia, ale również z promieniowania rozproszonego. Dzięki temu, panele słoneczne wytwarzają prąd w pochmurne i deszczowe dni, a nawet podczas opadów śniegu.
powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2019/2020 - Kolejka 14

VS

19.10.2019, godz: 18:00, Stadion Miejski w Bielsku-Białej