Sportowe Beskidy z Podbeskidziem!

Regionalny portal sportowy dołączył do grona partnerów medialnych klubu.

Sportowe Beskidy to czołowy portal poświęcony tematyce sportowej, ze szczególnym uwzględnieniem piłki nożnej. W związku z tym nie może w nim zabraknąć informacji dotyczących Podbeskidzia – największego klubu w regionie. Teraz dzięki podpisanej umowie Górale będą jeszcze częściej obecni w Sportowych Beskidach.

Jako klub całego regionu chcemy być w regionie obecni – wyjaśnia prezes Tomasz Mikołajko - Dzięki umowom z regionalnymi portalami sportowymi będzie o nas jeszcze więcej się pisać i łatwiej będzie o dostęp do informacji na temat klubu. Punktem w umowie są także konkursy dla czytelników i naszych kibiców, zatem ta umowa niesie szereg atrakcji również dla nich. 

Współpraca, jaką nawiązały obie strony nie jest przypadkowa. Podbeskidzie to największy klub piłkarski w regionie, który wzbudza zainteresowanie wielu naszych Czytelników. Podobnie portal SportoweBeskidy.pl jest największym serwisem sportowym w regionie, swoją tematyką obejmując piłkę nożną jako dyscyplinę wiodącą, ale nie zapominając przy tym o innych popularnych sportach. Liczymy, że współpraca przyniesie obopólne korzyści - o klubie będzie się mówiło jeszcze częściej w pozytywnym tonie, a portal zyska kolejne grono stałych Czytelników – mówi Marcin Nikiel, redaktor naczelny portalu.

Już dziś zapraszamy na stronę naszego nowego partnera, spotkacie tam zawsze świeże informacje z życia klubu oraz atrakcyjne konkursy.

MENU