Spotkanie z kibicami

Prezes klubu oraz dyrektor sportowy spotkają się z kibicami w celu przedstawienia aktualnej sytuacji w klubie, odpowiedzą także na pytania ze strony fanów.

To początek cyklu spotkań kierownictwa klubu z sympatykami Podbeskidzia. Celem tej inicjatywy jest poprawa komunikacji na linii klub-kibice oraz poprawa jakości funkcjonowania klubu na podstawie sugestii płynących ze strony kibiców. Doceniając zaangażowanie kibiców w życie klubu i dużą liczbę stałych karnetowiczów, którzy od lat wspierają klub Zarząd pragnie, aby kibice byli na bieżąco informowani o działaniach klubu i mieli także możliwość omówienia z osobami decyzyjnymi kluczowych kwestii dla TS Podbeskidzie.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższą środę 19 lipca o godzinie 17:00 na sali konferencyjnej stadionu miejskiego, klub reprezentować będzie Tomasz Mikołajko - prezes zarządu, oraz Andrzej Rybarski pełniący od 1 lipca funkcję dyrektora sportowego.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc kibice chętni do uczestnictwa w spotkaniu proszeni są o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową. Na spotkanie zaproszone zostaną osoby wg listy utworzonej na podstawie kolejności zgłoszeń.

Zgłoszenia należy kierować na adres: bilety@tspodbeskidzie.pl

 

MENU