[AKTUALIZACJA]: Środowy sparing z MKS-em odwołany!

!!! [AKTUALIZACJA]: Spotkanie z MKS-em Kluczbork, które miało zostać rozegrane w środowe południe nie dojdzie do skutku. W związku z tym najbliższa gra kontrolna Podbeskidzia zostanie rozegrana już na zagranicznym zgrupowaniu w Turcji. !!!

- - -

Już jutro w samo południe Górale rozegrają ostatni mecz kontrolny przed wylotem na zagraniczny obóz.

Rywalem będzie zespół MKS-u Kluczbork, który jeszcze w minionym sezonie był ligowym rywalem Podbeskidzia. Piłkarze z Kluczborka opuścili jednak szeregi zaplecza Ekstraklasy i aktualnie toczą boje w II Lidze. W przerwie zimowej do tej ekipy dołączyły dwa nazwiska świetnie znane kibicom TSP. Mowa oczywiście o trenerze Janie Furlepie, który w przeszłości pracował w sztabie szkoleniowym Górali oraz Kamilu Jonkiszu, który na zasadzie wypożyczenia zasilił szeregi jutrzejszego rywala naszego zespołu. Obydwaj mają pomóc MKS-owi w utrzymaniu w II Lidze.

Spotkanie planowo ma rozpocząć się o godzinie 12:00 w Czechowicach-Dziedzicach, a jeśli na przeszkodzie nie staną warunki atmosferyczne wspólnie z beskidzkapilka.pl przeprowadzimy transmisję LIVE z tego spotkania.

 

MENU