Synthos wspiera Przedszkolaki Podbeskidzia

Jeden z największych producentów chemicznych w Polsce, firma Synthos z Oświęcimia, został sponsorem najmłodszych z rodziny TSP!

Do podpisania umowy o współpracę doszło w siedzibie firmy w Oświęcimiu, prezes Synthos S.A Zbigniew Warmuz argumentował dlaczego zdecydował się na wsparcie właśnie dla Przedszkolaków  -  To wynika z naszej strategii, według której wspieramy kluby młodzieżowe, a najchętniej dziecięce. Działamy w ten sposób głównie lokalnie i tak też potraktowaliśmy w tym przypadku Bielsko-Białą. Będziemy wspierać Przedszkolaki Podbeskidzia z nadzieją, że w przyszłości będą o tym pamiętać. 

Bielskie przedszkolaki zatem nie są jedynymi, które korzystają z pomocy Synthosu, takich klubów i zawodników jest znacznie więcej – Jest to element kampanii wdrażanej dla produktów z segmentu Agro, prowadzimy rozmaite działania mające na celu dotarcie do klientów i jednym z nich jest wspieranie młodzieżowych klubów sportowych z niewielkich miejscowości. Takich klubów, w których młodzi zawodnicy biegają z logo naszej firmy na koszulce jest już kilkanaście.

 - Synthos to firma z ogromnymi możliwościami i to szczególnie miłe, że tak duże przedsiębiorstwo nie zapomina o najmłodszych sportowcach, wspiera ich na różnych płaszczyznach i bardzo dziękuję prezesowi za to, że również nasze Przedszkolaki znalazły się w tej grupie - powiedział Tomasz Mikołajko, prezes Podbeskidzia.

Synthos to bardzo duża firma, sam zakład w Oświęcimiu zatrudnia ok tysiąca pracowników – współpraca firmy z klubem może także zwiększyć wśród zainteresowanie meczami - Nie posiadam danych ilu pracowników pochodzi z Bielska-Białej, ale z pewnością jest takich wielu, i czemu nie? Myślę, że część z nich może zostać regularnymi kibicami Podbeskidzia. Ja osobiście mogę obiecać, że sam wkrótce pojawię się na meczu – zapewnia prezes Warmuz.

MENU