Szukamy talentów!

Sztab trenerski zespołu juniorów przygotowującego się do rozgrywek CLJ zachęca młodych, zdolnych zawodników do zgłaszania się do klubu.

Awans najstarszej drużyny młodzieżowej Górali do Centralnej Ligi Juniorów sprawia, że w najbliższym sezonie bielszczan czeka rywalizacja na najwyższym poziomie juniorskim w Polsce. W związku z tym sztab szkoleniowy zespołu juniorów starszych zaprasza do spróbowania swoich sił. Szansę otrzymać może każdy (roczniki 1999/2000), kto złoży swoje piłkarskie CV.  
 
- Przed startem nowego sezonu w CLJ potrzebujemy kilku wzmocnień. Piłkarze, którzy się zgłoszą, muszą prezentować bardzo wysoki poziom - pod każdym względem. Nie zamykamy się na zawodników z naszego regionu, w którym jak wiemy utalentowanych i charakternych młodych ludzi nie brakuje. Poszukujemy ambitnych graczy, gotowych do sprawdzenia swoich umiejętności na tle naszych wychowanków – mówi trener zespołu, Paweł Łoś.
 
Warto dodać, że w zespole juniorów starszych Podbeskidzia pozostały jedynie trzy miejsca! W związku z tym nie ma co czekać. To może być Twoja szansa!

Pobierz formularz zgłoszeniowy
 
Zainteresowanych prosimy o wysłanie formularza zgłoszeniowego na adres: pawel.los@smsbbts.pl

MENU