15.09.2018

Tarasiewicz: Trudno jest odwrócić losy meczu

Ryszard Tarasiewicz (GKS Tychy):Myślę, że zasłużyliśmy na ten punkt. Graliśmy z przeciwnikiem, który jest powiedzmy sobie szczerze na podobnym poziomie, jak my. Przegrywając 0:2 do przerwy, będąc nawet lepszym zespołem trudno jest odwrócić losy meczu, myślę że mieliśmy więcej sytuacji, może nie tyle w pierwszej, co w drugiej połowie i tak samo przeciwnik przez cały mecz nie zagroził nam aż tak, żebyśmy stracili więcej bramek. Niemniej jednak trzeba być czujnym, bo każdy stały fragmenty gry może spowodować bramkę. Mogliśmy uniknąć pierwszej bramki. Jeśli chodzi o drugą bramkę strzeloną przez przeciwnika: dobrze, że akurat wprowadzili w pierwszej lidze VAR, więc może akurat w przyszłym meczu my z tego skorzystamy. Gratuluje moim zawodnikom postawy w tym meczu.

26.04.2024, godz: 20:30