Technologiczne wsparcie od Da Vinci Studio

Jestem bielszczaninem, a przy tym urodzonym kibicem, interesującym się wszystkim co jest związane ze sportem. Kiedyś sam trenowałem siatkówkę, ale piłka nożna też była bliska mojemu sercu dlatego miło mi, że teraz pojawiła się możliwość abym wsparł klub – mówi Wojciech Bachta branch manager/COO, który podpisał umowę sponsorską z Podbeskidziem w imieniu Da Vinci Studio, przedsiębiorstwa realizującego usługi programistyczne dla biznesu wykonującego aplikacje mobilne i oprogramowanie dedykowane, wspierającego inicjatywy startupowe na Podbeskidziu, ale i w całej Polsce.

Wsparcie Da Vinci będzie bardzo konkretne i przede wszystkim ułatwi kibicom dostęp do informacji o klubie - szczegóły zdradza Wojciech Bachta: Dobrze zorganizowane kluby piłkarskie powinny dbać o komunikację z kibicami stąd pojawił się pomysł na oficjalną klubową aplikację mobilną, która pomoże kibicom być w stałym kontakcie i śledzić aktualne wydarzenia w klubie.

Cały czas chcemy dbać o naszych kibiców, dawać im nowe możliwości i docierać do tych, którzy jeszcze nie są naszymi kibicami. Oficjalna aplikacja klubowa to jedna z dróg – mówi Tomasz Mikołajko, prezes TSP i dodaje – Idziemy śladem najlepszych klubów, które wyznaczają trendy w dzisiejszej piłce – to już nie tylko sport, ale też bardzo szeroka otoczka wizerunkowa. Jeśli chcemy należeć do najlepiej zorganizowanych klubów w kraju musimy za nimi podążać.

Zapytaliśmy jeszcze nowego partnera jaka będzie aplikacja? Co możemy o niej powiedzieć na obecnym etapie?
Dołożymy wszelkich starań bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, aby była ona przyjazna kibicom, aby była możliwie jak najbardziej intuicyjna w obsłudze i pozwalała na bieżąco śledzić co w klubie piszczy – tłumaczy Bachta

Wojciech Bachta o Da Vinci Studio:

Nasza firma zatrudnia 30 osób od początku dział bielski jest sercem firmy, ale działamy globalnie, mamy klientów z całego świata. Bardzo silny jest w nas ten lokalny patriotyzm, uwielbiamy Bielsko-Białą i okolice dlatego też mocno tu działamy np. w projekcie StartUp Podbeskidzie, który funkcjonuje już od trzech lat. Niedawno współorganizowaliśmy też kongres "Sąsiedzi Sąsiadom" który odbył się tu, na Stadionie Miejskim. Zdajemy sobie sprawę, że funkcjonujemy w szerszym środowisku i biznes oczywiście jest biznesem, ale firma działa w kontekście wielu grup interesariuszy i cała społeczność powinna odnosić korzyści z naszej działalności.

Da Vinci Studio dołączyło do grona SPONSORÓW GOLD naszego klubu. Witamy w zespole! 

 

MENU