Newsy
28.07.2020

Terminarz rozgrywek "dwójki"

Zobacz plan spotkań Haiz IV ligi gr. śląskiej II. 

Kolejka 1 - 25-26 lipca

LKS Czaniec - MRKS Czechowice-Dziedzice

Iskra Pszczyna - GKS II Tychy

Orzeł Łękawica - Odra Wodzisław Śląski

Unia Książenice - LKS Bełk

Odra Centrum Wodzisław Śląski - Rozwój Katowice

GKS Radziechowy-Wieprz - Drzewiarz Jasienica

Unia Turza Śląska - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Jedność 32 Przyszowice - Spójnia Landek

 

Kolejka 2 - 1-2 sierpnia

MRKS Czechowice-Dziedzice - Spójnia Landek

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Jedność 32 Przyszowice

Drzewiarz Jasienica - Unia Turza Śląska

Rozwój Katowice - GKS Radziechowy-Wieprz

LKS Bełk - Odra Centrum Wodzisław Śląski

Odra Wodzisław Śląski - Unia Książenice

GKS II Tychy - Orzeł Łękawica

Iskra Pszczyna - pauza

LKS Czaniec - Kuźnia Ustroń

 

Kolejka 3 - 8-9 sierpnia

Kuźnia Ustroń - MRKS Czechowice-Dziedzice

Iskra Pszczyna - LKS Czaniec

Orzeł Łękawica – pauza

Unia Książenice - GKS II Tychy

Odra Centrum Wodzisław Śląski - Odra Wodzisław Śląski

GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Bełk

Unia Turza Śląska - Rozwój Katowice

Jedność 32 Przyszowice - Drzewiarz Jasienica

Spójnia Landek - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

 

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

MRKS Czechowice-Dziedzice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Drzewiarz Jasienica - Spójnia Landek

Rozwój Katowice - Jedność 32 Przyszowice

LKS Bełk - Unia Turza Śląska

Odra Wodzisław Śląski - GKS Radziechowy-Wieprz

GKS II Tychy - Odra Centrum Wodzisław Śląski

Unia Książenice - pauza

LKS Czaniec - Orzeł Łękawica

Kuźnia Ustroń - Iskra Pszczyna

 

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Iskra Pszczyna - MRKS Czechowice-Dziedzice

Orzeł Łękawica - Kuźnia Ustroń

Unia Książenice - LKS Czaniec

Odra Centrum Wodzisław Śląski - pauza

GKS Radziechowy-Wieprz - GKS II Tychy

Unia Turza Śląska - Odra Wodzisław Śląski

Jedność 32 Przyszowice - LKS Bełk

Spójnia Landek - Rozwój Katowice

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica

 

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

MRKS Czechowice-Dziedzice - Drzewiarz Jasienica

Rozwój Katowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

LKS Bełk - Spójnia Landek

Odra Wodzisław Śląski - Jedność 32 Przyszowice

GKS II Tychy - Unia Turza Śląska

GKS Radziechowy-Wieprz - pauza

LKS Czaniec - Odra Centrum Wodzisław Śląski

Kuźnia Ustroń - Unia Książenice

Iskra Pszczyna - Orzeł Łękawica

 

Kolejka 7 - 5-6 września

Orzeł Łękawica - MRKS Czechowice-Dziedzice

Unia Książenice - Iskra Pszczyna

Odra Centrum Wodzisław Śląski - Kuźnia Ustroń

GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Czaniec

Unia Turza Śląska - pauza

Jedność 32 Przyszowice - GKS II Tychy

Spójnia Landek - Odra Wodzisław Śląski

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Bełk

Drzewiarz Jasienica - Rozwój Katowice

 

Kolejka 8 - 12-13 września

MRKS Czechowice-Dziedzice - Rozwój Katowice

LKS Bełk - Drzewiarz Jasienica

Odra Wodzisław Śląski - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

GKS II Tychy - Spójnia Landek

Jedność 32 Przyszowice - pauza

LKS Czaniec - Unia Turza Śląska

Kuźnia Ustroń - GKS Radziechowy-Wieprz

Iskra Pszczyna - Odra Centrum Wodzisław Śląski

Orzeł Łękawica - Unia Książenice

 

Kolejka 9 - 19-20 września

Unia Książenice - MRKS Czechowice-Dziedzice

Odra Centrum Wodzisław Śląski - Orzeł Łękawica

GKS Radziechowy-Wieprz - Iskra Pszczyna

Unia Turza Śląska - Kuźnia Ustroń

Jedność 32 Przyszowice - LKS Czaniec

Spójnia Landek - pauza

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS II Tychy

Drzewiarz Jasienica - Odra Wodzisław Śląski

Rozwój Katowice - LKS Bełk

 

Kolejka 10 - 26-27 września

MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Bełk

Odra Wodzisław Śląski - Rozwój Katowice

GKS II Tychy - Drzewiarz Jasienica

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - pauza

LKS Czaniec - Spójnia Landek

Kuźnia Ustroń - Jedność 32 Przyszowice

Iskra Pszczyna - Unia Turza Śląska

Orzeł Łękawica - GKS Radziechowy-Wieprz

Unia Książenice - Odra Centrum Wodzisław Śląski

 

Kolejka 11 - 3-4 października

Odra Centrum Wodzisław Śląski - MRKS Czechowice-Dziedzice

GKS Radziechowy-Wieprz - Unia Książenice

Unia Turza Śląska - Orzeł Łękawica

Jedność 32 Przyszowice - Iskra Pszczyna

Spójnia Landek - Kuźnia Ustroń

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Czaniec

Drzewiarz Jasienica - pauza

Rozwój Katowice - GKS II Tychy

LKS Bełk - Odra Wodzisław Śląski

 

Kolejka 12 - 10-11 października

MRKS Czechowice-Dziedzice - Odra Wodzisław Śląski

GKS II Tychy - LKS Bełk

Rozwój Katowice - pauza

LKS Czaniec - Drzewiarz Jasienica

Kuźnia Ustroń - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Iskra Pszczyna - Spójnia Landek

Orzeł Łękawica - Jedność 32 Przyszowice

Unia Książenice - Unia Turza Śląska

Odra Centrum Wodzisław Śląski - GKS Radziechowy-Wieprz

 

Kolejka 13 - 17-18 października

GKS Radziechowy-Wieprz - MRKS Czechowice-Dziedzice

Unia Turza Śląska - Odra Centrum Wodzisław Śląski

Jedność 32 Przyszowice - Unia Książenice

Spójnia Landek - Orzeł Łękawica

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna

Drzewiarz Jasienica - Kuźnia Ustroń

Rozwój Katowice - LKS Czaniec

LKS Bełk – pauza

Odra Wodzisław Śląski – GKS II Tychy

 

Kolejka 14 - 24-25 października

MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS II Tychy

Odra Wodzisław Śląski – pauza

LKS Czaniec - LKS Bełk

Kuźnia Ustroń – Rozwój Katowice

Iskra Pszczyna - Drzewiarz Jasienica

Orzeł Łękawica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Unia Książenice - Spójnia Landek

Odra Centrum Wodzisław Śląski - Jedność 32 Przyszowice

GKS Radziechowy-Wieprz - Unia Turza Śląska

 

Kolejka 15 - 31 października

Unia Turza Śląska - MRKS Czechowice-Dziedzice

Jedność 32 Przyszowice - GKS Radziechowy-Wieprz

Spójnia Landek - Odra Centrum Wodzisław Śląski

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Unia Książenice

Drzewiarz Jasienica - Orzeł Łękawica

Rozwój Katowice - Iskra Pszczyna

LKS Bełk - Kuźnia Ustroń

Odra Wodzisław Śląski - LKS Czanie

GKS II Tychy - pauza

 

Kolejka 16 - 7-8 listopada

MRKS Czechowice-Dziedzice - pauza

LKS Czaniec - GKS II Tychy

Kuźnia Ustroń - Odra Wodzisław Śląski

Iskra Pszczyna - LKS Bełk

Orzeł Łękawica - Rozwój Katowice

Unia Książenice - Drzewiarz Jasienica

Odra Centrum Wodzisław Śląski - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

GKS Radziechowy-Wieprz - Spójnia Landek

Unia Turza Śląska - Jedność 32 Przyszowice

 

Kolejka 17 14-15 listopada

Jedność 32 Przyszowice - MRKS Czechowice-Dziedzice

Spójnia Landek - Unia Turza Śląska

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS Radziechowy-Wieprz

Drzewiarz Jasienica - Odra Centrum Wodzisław Śląski

Rozwój Katowice - Unia Książenice

LKS Bełk - Orzeł Łękawica

Odra Wodzisław Śląski - Iskra Pszczyna

GKS II Tychy - Kuźnia Ustroń

LKS Czaniec - pauza

 

Kolejka 18

MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Czaniec

Kuźnia Ustroń - pauza

GKS II Tychy - Iskra Pszczyna

Odra Wodzisław Śląski - Orzeł Łękawica

LKS Bełk - Unia Książenice

Rozwój Katowice - Odra Centrum Wodzisław Śląski

Drzewiarz Jasienica - GKS Radziechowy-Wieprz

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Unia Turza Śląska

Spójnia Landek - Jedność 32 Przyszowice

 

Kolejka 19

Spójnia Landek - MRKS Czechowice-Dziedzice

Jedność 32 Przyszowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Unia Turza Śląska - Drzewiarz Jasienica

GKS Radziechowy-Wieprz - Rozwój Katowice

Odra Centrum Wodzisław Śląski - LKS Bełk

Unia Książenice - Odra Wodzisław Śląski

Orzeł Łękawica - GKS II Tychy

Iskra Pszczyna - pauza

Kuźnia Ustroń - LKS Czaniec

 

Kolejka 20

MRKS Czechowice-Dziedzice - Kuźnia Ustroń

LKS Czaniec - Iskra Pszczyna

Orzeł Łękawica - pauza

GKS II Tychy - Unia Książenice

Odra Wodzisław Śląski - Odra Centrum Wodzisław Śląski

LKS Bełk - GKS Radziechowy-Wieprz

Rozwój Katowice - Unia Turza Śląska

Drzewiarz Jasienica - Jedność 32 Przyszowice

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Spójnia Landek

 

Kolejka 21

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice

Spójnia Landek - Drzewiarz Jasienica

Jedność 32 Przyszowice - Rozwój Katowice

Unia Turza Śląska - LKS Bełk

GKS Radziechowy-Wieprz - Odra Wodzisław Śląski

Odra Centrum Wodzisław Śląski - GKS II Tychy

Unia Książenice - pauza

Orzeł Łękawica - LKS Czaniec

Iskra Pszczyna - Kuźnia Ustroń

 

Kolejka 22

MRKS Czechowice-Dziedzice - Iskra Pszczyna

Kuźnia Ustroń - Orzeł Łękawica

LKS Czaniec - Unia Książenice

Odra Centrum Wodzisław Śląski - pauza

GKS II Tychy - GKS Radziechowy-Wieprz

Odra Wodzisław Śląski - Unia Turza Śląska

LKS Bełk - Jedność 32 Przyszowice

Rozwój Katowice - Spójnia Landek

Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

 

Kolejka 23

Drzewiarz Jasienica - MRKS Czechowice-Dziedzice

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Rozwój Katowice

Spójnia Landek - LKS Bełk

Jedność 32 Przyszowice - Odra Wodzisław Śląski

Unia Turza Śląska - GKS II Tychy

GKS Radziechowy-Wieprz - pauza

Odra Centrum Wodzisław Śląski - LKS Czaniec

Unia Książenice - Kuźnia Ustroń

Orzeł Łękawica - Iskra Pszczyna

 

Kolejka 24

MRKS Czechowice-Dziedzice - Orzeł Łękawica

Iskra Pszczyna - Unia Książenice

Kuźnia Ustroń - Odra Centrum Wodzisław Śląski

LKS Czaniec - GKS Radziechowy-Wieprz

Unia Turza Śląska - pauza

GKS II Tychy - Jedność 32 Przyszowice

Odra Wodzisław Śląski - Spójnia Landek

LKS Bełk - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Rozwój Katowice - Drzewiarz Jasienica

 

Kolejka 25

Rozwój Katowice - MRKS Czechowice-Dziedzice

Drzewiarz Jasienica - LKS Bełk

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Odra Wodzisław Śląski

Spójnia Landek - GKS II Tychy

Jedność 32 Przyszowice – pauza

Unia Turza Śląska - LKS Czaniec

GKS Radziechowy-Wieprz - Kuźnia Ustroń

Odra Centrum Wodzisław Śląski - Iskra Pszczyna

Unia Książenice - Orzeł Łękawica

 

Kolejka 26

MRKS Czechowice-Dziedzice - Unia Książenice

Orzeł Łękawica - Odra Centrum Wodzisław Śląski

Iskra Pszczyna - GKS Radziechowy-Wieprz

Kuźnia Ustroń - Unia Turza Śląska

LKS Czaniec - Jedność 32 Przyszowice

Spójnia Landek – pauza

GKS II Tychy - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Odra Wodzisław Śląski - Drzewiarz Jasienica

LKS Bełk - Rozwój Katowice

 

Kolejka 27

LKS Bełk - MRKS Czechowice-Dziedzice

Rozwój Katowice - Odra Wodzisław Śląski

Drzewiarz Jasienica - GKS II Tychy

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - pauza

Spójnia Landek - LKS Czaniec

Jedność 32 Przyszowice - Kuźnia Ustroń

Unia Turza Śląska - Iskra Pszczyna

GKS Radziechowy-Wieprz - Orzeł Łękawica

Odra Centrum Wodzisław Śląski - Unia Książenice

 

Kolejka 28

MRKS Czechowice-Dziedzice - Odra Centrum Wodzisław Śląski

Unia Książenice - GKS Radziechowy-Wieprz

Orzeł Łękawica - Unia Turza Śląska

Iskra Pszczyna - Jedność 32 Przyszowice

Kuźnia Ustroń - Spójnia Landek

LKS Czaniec - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Drzewiarz Jasienica – pauza

GKS II Tychy - Rozwój Katowice

Odra Wodzisław Śląski - LKS Bełk

 

Kolejka 29

Odra Wodzisław Śląski - MRKS Czechowice-Dziedzice

LKS Bełk - GKS II Tychy

Rozwój Katowice – pauza

Drzewiarz Jasienica - LKS Czaniec

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Kuźnia Ustroń

Spójnia Landek - Iskra Pszczyna

Jedność 32 Przyszowice - Orzeł Łękawica

Unia Turza Śląska - Unia Książenice

GKS Radziechowy-Wieprz - Odra Centrum Wodzisław Śląski

 

Kolejka 30

MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS Radziechowy-Wieprz

Odra Centrum Wodzisław Śląski - Unia Turza Śląska

Unia Książenice - Jedność 32 Przyszowice

Orzeł Łękawica - Spójnia Landek

Iskra Pszczyna - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Kuźnia Ustroń - Drzewiarz Jasienica

LKS Czaniec - Rozwój Katowice

LKS Bełk – pauza

GKS II Tychy - Odra Wodzisław Śląski

 

Kolejka 31

GKS II Tychy - MRKS Czechowice-Dziedzice

Odra Wodzisław Śląski - pauza

LKS Bełk - LKS Czaniec

Rozwój Katowice - Kuźnia Ustroń

Drzewiarz Jasienica - Iskra Pszczyna

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Orzeł Łękawica

Spójnia Landek - Unia Książenice

Jedność 32 Przyszowice - Odra Centrum Wodzisław Śląski

Unia Turza Śląska - GKS Radziechowy-Wieprz

 

Kolejka 32

MRKS Czechowice-Dziedzice - Unia Turza Śląska

GKS Radziechowy-Wieprz - Jedność 32 Przyszowice

Odra Centrum Wodzisław Śląski - Spójnia Landek

Unia Książenice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Orzeł Łękawica - Drzewiarz Jasienica

Iskra Pszczyna - Rozwój Katowice

Kuźnia Ustroń - LKS Bełk

LKS Czaniec - Odra Wodzisław Śląski

GKS II Tychy – pauza

 

Kolejka 33

MRKS Czechowice-Dziedzice – pauza

GKS II Tychy - LKS Czaniec

Odra Wodzisław Śląski - Kuźnia Ustroń

LKS Bełk - Iskra Pszczyna

Rozwój Katowice - Orzeł Łękawica

Drzewiarz Jasienica - Unia Książenice

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Odra Centrum Wodzisław Śląski

Spójnia Landek - Jedność 32 Przyszowice

 

Kolejka 34

MRKS Czechowice-Dziedzice - Jedność 32 Przyszowice

Unia Turza Śląska - Spójnia Landek

GKS Radziechowy-Wieprz - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Odra Centrum Wodzisław Śląski - Drzewiarz Jasienica

Unia Książenice - Rozwój Katowice

Orzeł Łękawica - LKS Bełk

Iskra Pszczyna - Odra Wodzisław Śląski

Kuźnia Ustroń - GKS II Tychy

LKS Czaniec - pauza

powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

PKO Ekstraklasa 2020/2021 - Kolejka 1

VS

22.08.2020, Arena Zabrze