Newsy
29.03.2018

TS Podbeskidzie na dłużej z Gemini Park Bielsko-Biała

„Górale” wspólnie z Gemini Park ogłaszają przedłużenie umowy partnerskiej o kolejny rok. Największy na Podbeskidziu klub piłkarski oraz bielskie centrum handlowe tworzą partnerstwo już od czterech lat. 
- Nasza współpraca, którą przedłużamy o kolejny rok, świadczy o wzajemnym zaufaniu i zadowoleniu z dotychczasowych efektów partnerstwa. Chcemy być blisko naszych kibiców i uczestniczyć w ważnych dla nich wydarzeniach. Mamy też nadzieję, że już wkrótce będziemy również świętować z nimi kolejne klubowe sukcesy, którymi żyć będzie cały region – mówi Tomasz Mikołajko, prezes TS Podbeskidzie Bielsko-Biała. 

Jednym z filarów współpracy będzie, obok oficjalnego sklepu TS Podbeskidzie w Gemini Park, częsta obecność piłkarzy w centrum handlowym. Ponadto, tradycją powoli stają się, a także miłą okazją do spędzenia czasu z zawodnikami, prezentacje drużyny w Gemini Park. Wraz z nowym sezonem, drużyna po raz kolejny zaprezentowana zostanie w bielskim centrum handlowym. Oficjalny sklep TS Podbeskidzie, cieszący się dużą popularnością wśród odwiedzających Gemini Park, będzie nadal oferować zarówno produkty dla kibiców, jak i bilety na mecze „Górali”. Na stronie internetowej oraz profilu na Facebook’u Gemini Park, będzie można znaleźć informacje nt. rozgrywek piłkarzy, a także konkursy z nagrodami, w postaci zaproszeń na mecze. Z kolei centrum handlowe będzie obecne podczas meczów TS Podbeskidzie, w czasie których kibice będą mogli m.in. wziąć udział w konkursach z nagrodami ufundowanymi przez galerię. 
- Jesteśmy dumni mogąc wspierać klub piłkarski, tak głęboko zakorzeniony w świadomości mieszkańców Podbeskidzia. W nowym, kolejnym roku współpracy, planujemy już z drużyną następne sportowe wydarzenia, dzięki którym zarówno kibice, jak i odwiedzający centrum handlowe, otrzymają wiele powodów do uśmiechu i przeżywania sportowych emocji – mówi Krzysztof Brączek, Dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.  Do zobaczenia na meczach TS Podbeskidzie oraz w Centrum Handlowym Gemini Park Bielsko-Biała!
powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2019/2020 - Kolejka 14

VS

19.10.2019, godz: 18:00, Stadion Miejski w Bielsku-Białej