29.04.2018

Tułacz: Jeszcze niczego nie osiągnęliśmy

Tomasz Tułacz:Gratuluje zwycięstwa, ale jesteśmy bardzo rozczarowani. Za mojej kadencji zespół nie zagrał takich 15-20 pierwszych minut jak dziś. Nie chcę niczego ujmować rywalowi, bo wyszedł dobrze zorganizowany i agresywnie dążył do zdobycia bramki. Ale trudno mi wytłumaczyć postawę mojego zespołu, przeanalizujemy to na pewno. Uczulałem moich zawodników, mówiłem, że jeszcze nie zrealizowaliśmy żadnego calu, jeszcze nic nie osiągnęliśmy w tej lidze i chyba nie wszyscy  wzięli sobie to do serca. Nie chce tutaj oceniać pewnych zachowań i reakcji, bo nie jest to w moim stylu. Trudno musimy przełknąć gorycz porażki. Za szybko uwierzyliśmy po ostatnim meczu, że przy takiej biernej postawie możemy cokolwiek osiągnąć. Pozytywem z dzisiejszego meczu jest nasza reakcja po stracie bramek, chcieliśmy stratę odrobić, mieliśmy sytuacje jeszcze w pierwszej połowie. Może nie stuprocentowe, ale były. Po przerwie zabrakło konsekwencji, atakowaliśmy chaotycznie, co wykorzystał przeciwnik w ostatniej akcji. Na pewno nie zostawimy tego w ten sposób, bo nie przystoi na tym poziomie drużynie grać tak, jak zagraliśmy pierwsze minuty meczu. Niczego nie osiągnęliśmy, ale wierzymy, że tak się stanie.

26.04.2024, godz: 20:30