Tyskie nadal z Góralami!

Producent piwa TYSKIE w kolejnym sezonie nadal będzie wspierać TSP!

 

Współpraca ta trwa już od dłuższego czasu, dlatego ogromnie miło jest nam dziś poinformować o przedłużeniu umowy sponsorskiej! TYSKIE jako sponsor tak jak w poprzednich sezonach wciąż będzie świetnie widoczne m.in. na Stadionie Miejskim podczas meczów Górali, na oficjalnej stronie klubu oraz w materiałach marketingowych. 

"Jesteśmy dumni z dotychczasowej współpracy z TS Podbeskidzie. Tyskie od wielu lat wspiera emocje i polski sport, dlatego cieszy nas, że nadal będziemy mogli, wspólnie z miłośnikami złotego trunku i sportowych wrażeń, wspierać Górali w osiąganiu kolejnych sukcesów" - Mateusz Piłat z zespołu marki Tyskie. 

Przedłużenie umowy z tak znaczącą marką jest powodem do radości i mamy nadzieję, że współpraca w najbliższym sezonie nadal będzie utrzymywać się na tak wysokim poziomie jak dotychczas. Dziękujemy, że jesteście z nami! 

W ramach umowy sponsor Górali będzie mógł także przeprowadzać akcje promocyjne z biletami na mecze Podbeskidzia jako nagrodami. Jednocześnie Tyskie będzie wyłącznym dostawcą piwa do punktów gastronomicznych działających na Stadionie Miejskim podczas meczów Podbeskidzia.

 

MENU