U-20 Polska-Anglia: 8000 biletów sprzedanych!

Coraz więcej wejściówek w waszych rekach! Jest was już 8 tysięcy, a dzięki wyrażeniu zgody przez PZPN na powiększenie wcześniej zaplanowanej do sprzedaży puli biletów liczymy na pełen stadion!

W poniedziałkowy wieczór pisaliśmy, że już ponad 6 tysięcy biletów trafiło do Waszych rąk. Już teraz macie na koncie ponad 8 tysięcy i jesteśmy przekonani, że dziś pęknie "dycha". Wspólnie zmierzamy więc do rekordu, który - naszym zdaniem - jest nieunikniony! Bardzo nas to cieszy i już nie możemy się doczekać, aż wszyscy spotkamy się 22 marca na stadionie, który tego dnia będzie mógł pomieścić nie około 12 tysięcy (jak przewidywały wcześniejsze plany), a ponad 15 tysięcy!

Na wniosek Śląskiego Związku Piłki Nożnej oraz TS Podbeskidzie Polski Związek Piłki Nożnej wyraził zgodę na powiększenie zaplanowanej do sprzedaży puli biletów o 3 tysiące – informuje dyrektor meczu U20 Polska – Anglia Jarosław Bryś. - Ustne ustalenia dotyczące kwestii formalnych dopuszczenia dodatkowego sektora też już mamy za sobą i niebawem powinny zostać dopięte szczegóły. Mam nadzieję, że trybuny bielskiego 15-tysięcznika wypełnią się kibicami, którzy swoim dopingiem pomogą reprezentacji Dariusza Gęsiora w rywalizacji z czołową drużyną świata w tej kategorii wiekowej. Liczę, że to będzie piłkarskie święto. - czytamy na slzpn.katowice.pl

MENU