U Górali pod choinką

W sklepie z klubowymi upominkami pojawiło się wiele nowości, idealnych na świąteczne prezenty dla fanów TSP!

 

Poduszka na krzesełko stadionowe – choć krzesełka na stadionie miejskim już są  bardzo komfortowe to można podnieść sobie ich standard i mecze oglądać jeszcze wygodniej. Pomoże w tym poduszka przygotowana dokładnie na wymiar stadionowego krzesła.

Skarpety garniturowe – skarpetki jako prezent to tradycja tak silna, jak sama choinka. Klubowe barwy nadadzą oryginalnego charakteru każdej stylizacji, zgodnie z najnowszymi trendami idealnie nadają się do eleganckiego ubioru i garnituru.

Kalendarz drużyny – duży (format A1, 59,4 x 84,1 cm) kalendarz ścienny, wzmocniony listwami, ze zdjęciami zawodników Podbeskidzia i czytelnym podziałem na miesiące. Zachowuje charakter stylizacji klubu na bieżący sezon, z charakterystycznymi ukośnymi pasami w barwach TSP.

Piórnik-tuba - Na okres świąteczny o szkole można zapomnieć, ale po powrocie miło byłoby zabłysnąć nowym piórnikiem.

Czapka zimowa -  za to jak najbardziej na czasie jest zimowa czapka, ciepła, w klubowych barwach i zakończona pomponem. 

Szalik - Jak już mamy czapkę,  to do kompletu warto dobrać szalik. Dostępne są trzy nowe wzory:

Trójkolorowy:

 

Dwustronny: 

szalik Górale

Chusta – jeśli potrzebne jest coś subtelniejszego niż szalik, a zima okaże się łaskawa, to bardzo dobrym rozwiązaniem może być chusta kibica.

Szklanka – zimowe oczekiwania na powrót rozgrywek Fortuna 1 Ligi, to czas, w którym sport oglądamy głównie przed telewizorem. Wtedy właśnie warto napój wlać do szklanki z klubowym herbem, aby czas do wiosny upłynął przyjemniej. Od marca pamiętajmy jednak, że ze szklanką na stadion wejść nie można :)

Magnes – drobiazg, który w domu zawsze przypomni o ukochanej…. drużynie, a gościom dyskretnie da sygnał komu kibicuje gospodarz, zanim rozpoczną dyskusję o futbolu… Dostępny jest w dwóch wersjach:

Większy (wymiary w obrysie 100mm x 75mm) w kształcie herbu klubu: 

Mniejszy: okrągły

Brelok skórzany – niewielki, zgrabny, z klubowym herbem, aby myśl o Podbeskidziu wszędzie towarzyszyła kibicowi.

Smycz krótka z szeklą – smycz o szerokość 20 mm zakończona szeklą.

Wpinka – elegancki symbol przywiązania do barw klubowych, do wpięcia w klapę marynarki. Wymiary 38 x 44 mm, kształt klubowego herbu z tradycyjnym zapięciem.

MENU