04.06.2017

Udany pościg rezerw

Drużyna Piotra Bogusza przegrywała do przerwy 2:0 z LKS-em Czaniec, ale zdołała w drugiej połowie odrobić straty i wywieźć z Czańca jeden punkt.W odróżnieniu od poprzedniego meczu z Polonią Łaziska Dolne, w którym bielszczanie roztrwonili przewagę dwóch bramek, tym razem to Podbeskidzie II było zespołem bardziej skoncentrowanym i walczącym o punkty do ostatniego gwizdka arbitra. Już do przerwy mający wciąż nadzieje na drugie miejsce w czwartoligowej tabeli LKS Czaniec prowadził 2:0, ale drugą połowę to zespół Piotra Bogusza zagrał lepiej. Sygnał do odrabiania strat dał w 51 minucie Jozef Dolny, a ambitna postawa bielszczan została nagrodzona w 85 minucie kiedy do siatki trafił Wojciechowski.Ostatni mecz sezonu rezerwy Górali rozegrają w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 na stadionie BBOSiR na ul. Młyńskiej - rywalem będzie zespół Orła Mokre. LKS Czaniec - TS II Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2  (2:0)Bramki: 27' Ilya, 40' Jurczak - 51' Dolny, 85' Wojciechowski LKS Czaniec: Majda, Kaczmarczyk, Żak, Waligóra, Borak, Jurczak, Kozioł Paweł (73' Kozioł Tomasz), Świerczyński, Grabski, Ilya (80' Palarczyk), Woźniak (80' Kaleta).TS Podbeskidzie II: Madejski, Kułagowski, Felsch, Jagieła, Widełka, Jaworski, Walkiewicz, Wojciechowski, Dolny (68' Gawor), Borgieł, Drabik.