Urodziny Pawła Moskwika

8 czerwca urodził się Paweł Moskwik, który od półtora roku reprezentuje barwy Podbeskidzia.

Moskwik pochodzi z Kęt koło Bielska-Białej, jednak aby trafić do Podbeskidzia musiał odbyć drogę po kilku klubach. Droga ta zaczęła się w Hejnale Kęty i wiodła przez Unię Oświęcim, Puszczę Niepołomice oraz Piasta Gliwice, w który Paweł zadebiutował w Ekstraklasie i zaliczył łącznie 45 meczów na najwyższym poziomie rozgrywek w kraju. 

W Podbeskidziu zjawił się w lutym ubiegłego roku, w pierwszym meczu przed bielską publicznością zdobył zwycięską bramkę w pojedynku z Chrobrym Głogów, po czym jego licznik zdobytych bramek stanął na blisko 15 miesięcy, by w ostatnim meczu sezonu 2017/18 ruszyć z podwójną mocą. W meczu ze Stalą Moskwik już w 38 minucie miał na koncie dwa trafienia - i takich meczów życzymy mu jak najwięcej! Oczywiście jako obrońcy przede wszystkim życzymy bezbłędnej gry w tym elemencie, ale niech instynkt napastnika, którym przecież Paweł był na początku swojej kariery, budzi się jak najczęściej.

Wszystkiego najlepszego Paweł! Dużo meczów w Podbeskidziu, dużo radości z nich i jeszcze więcej zdrowia, niech się spełni wszystko o czym zamarzysz!

 

MENU