Wiktorski: To zaprocentuje w lidze

Kamil Wiktorski po meczu z Ruchem opowiedział o trwających przygotowaniach do rundy wiosennej, meczach sparingowych oraz komunikacji na boisku z nowym partnerem z obrony.

O grze z Mavroudisem Bougaidisem:

Na naszej pozycji komunikacja jest bardzo ważna, ale na początku najważniejsze jest żeby była chęć tej komunikacji, niezależnie w jakim języku, ale ważne żeby się nie zamykać, żeby obrona „żyła” cały mecz i nie było ciszy na boisku. Myślę, że z czasem wypracujemy wspólny język do porozumiewania się na boisku i te najważniejsze komendy „Bouga” pozna.

O meczach sparingowych:

Do każdego meczu podchodzimy po to żeby wygrać, ale w sparingach od samego wyniku bardziej liczy się realizacja założeń wyznaczonych nam przez sztab szkoleniowy. Każdy ma określone zadania do wykonania, po to, żeby w tym najważniejszym momencie, kiedy rozpocznie się liga, procentowały w postaci dobrych rezultatów.

O przygotowaniach do rundy:

Wszystkie nasze treningi, obciążenia na jakich pracujemy są dostosowane do aktualnej fazy przygotowań. Wiadomo, że w tym okresie jednostki treningowe muszą być cięższe i każdy z nas musi się napracować naprawdę solidnie. Od powrotu ze zgrupowania mieliśmy jeden dzień wolny, a poza tym nadal intensywnie trenujemy.

MENU