01.05.2016

Wspieramy Górali!

Wymyśl hasło wspierające piłkarzy Podbeskidzia podczas meczu z Koroną Kielce i zgarnij nagrody! Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami, więc walka o ligowe punkty wkracza w decydującą fazę. Przed Góralami najważniejsze mecze sezonu, więc wsparcie kibiców będzie im ogromnie potrzebne!Możecie pokazać jak bardzo wspieracie Górali! Mamy konkurs dla kibiców, którzy nie ukończyli 18 roku życia, w którym nagrodami są rodzinne przejazdy koleją liniową Szyndzielnia od ZIAD Bielsko-Biała.Aby wygrać wystarczy wymyślić hasło wspierające Górali i przysłać je na adres konkurs@tspbb.pl do  4 maja 2016 roku do godziny 15:00. W tytule e-maila należy wpisać „Wspieramy Górali”. W wiadomości prosimy podać imię, nazwisko i wiek osoby biorącej udział w konkursie, należy podać również oraz imię, nazwisko i kontakt do opiekuna.Zwycięskie hasła zostaną wyświetlona w trakcie przerwy w meczu.Warunkiem zwycięstwa jest obecność na meczu Podbeskidzie - Korona (6 maja, godz. 18:00). Odbiór nagród odbędzie się w drugiej połowie meczu z Koroną Kielce w sklepie z gadżetami. Partnerem konkursu jest ZIAD Bielsko-Biała. REGULAMIN