03.06.2016

Wybieramy gola sezonu!

Przez najbliższy tydzień na naszym facebook'owym profilu trwać będzie głosowanie na najładniejsze trafienie minionego sezonu. Zapraszamy do zabawy! Spośród 45 ekstraklasowych goli z minionego sezonu wyselekcjonowaliśmy siedem, które będą walczyć o miano tego najładniejszego. Każdego dnia, w okolicach godziny 17:00 na naszym oficjalnym Fan Page'u na portalu społecznościowym Facebook pojawiać się będzie jeden gol, na który będzie można oddać swój głos, czyli pozytywną reakcję (Lubię to, Super, Haha, Wow). Na każdą bramkę będzie można głosować przez 24 godziny (od 17:00 do 17:00 dnia kolejnego) i głosy zliczane będą tylko z tego czasu. Głosy oddane po upływie doby nie będą brane pod uwagę! Trafienie, które zbierze najwięcej pozytywnych reakcji wygrywa! Zapraszamy do zabawy, start już dziś o 17:00! Oto siedem nominowanych goli, które przez najbliższy tydzień będą rywalizowały w naszym głosowaniu: Mateusz Szczepaniak, 85 minuta meczu z Ruchem Chorzów (4 KOLEJKA, 1:1), gol wyrównujący.- - - Damian Chmiel, 51 minuta meczu z Pogonią Szczecin (5 KOLEJKA, 2:3), gol na 1:2. - - - Mateusz Szczepaniak, 55 minuta meczu z Pogonią Szczecin (5 Kolejka, 2:3), gol na 2:2. - - - Mateusz Możdżeń, 52 minuta spotkania z Piastem Gliwice (12 Kolejka, 2:2), gol na 2:1.- - - Adam Mójta, 75 minuta meczu z Górnikiem Zabrze (13 Kolejka, 2:0 dla TSP), gol na 2:0. - - - Samuel Stefanik, 28 minuta w meczu z Wisłą Kraków (37 Kolejka, 4:3 dla Wisły), gol na 2:1.