[RANKING]: Wygrajmy remont świetlicy

Znamy już końcowy rezultat konkursu dla szkół, w którym nagrodą w rywalizacji najmłodszych fanów TSP był remont szkolnej świetlicy! 

Najmłodsi fani Podbeskidzia w minionej rundzie, nie po raz pierwszy zresztą pokazali jak mocno potrafią wspierać swych ulubieńców. Liczne grupy przez całą wiosenną część rozgrywek pojawiały się na stadionie i jak nikt inny, niepowtarzalnie dopingowały piłkarzy Podbeskidzia. Oczywiście ani zawodnicy, ani my o tym nie zapomnimy i gorąco wszystkim małym kibicom dziękujemy!  

Jak zapewne świetnie wiecie, przy okazji każdego meczu Górali w Bielsku-Białej trwał konkurs dla najmłodszych fanów, w którym do zgarnięcia była świetna nagroda - remont szkolnej świetlicy. Zaciekła walka o główną nagrodę toczyła się do ostatniej kolejki i na finiszu doszło do zmiany lidera! W naszej tabeli bardzo długo prowadziła SP nr 28 w Bielsku-Białej, ale w ostatniej chwili, dzięki ogromnej determinacji wyprzedzona została przez Szkołę Podstawową nr 29 w Bielsku-Białej! Różnica na mecie naszej zabawy okazała się spora, bo zwycięska szkoła zyskała sporą przewagę. 

Szkole Podstawowej nr. 29 serdecznie gratulujemy, ale i pozostałym, które dzielnie walczyły - ze Szkołą Podstawową nr 28 na czele należy się ogromne uznanie. Dziękujemy Wam za doping, zaangażowanie i wielkie wsparcie dla Górali! Widzimy się wkrótce! 

Ze zwycięzcami skontaktujemy się w najbliższych dniach. 

Ranking

Zasady zabawy

Zasady są proste i świetnie znane, bo oparte na poprzednich tego typu zabawach. Do konkursu zapisać mogły się zorganizowane grupy szkolne (szkoły podstawowe oraz gimnazja) i najzwyczajniej w świecie pojawiając się na meczach Podbeskidzia w Bielsku-Białej w jak największej liczbie. Każda osoba z danej grupy (do 18 roku życia) oznaczała jeden punkt do ogólnej klasyfikacji. Dla przykładu: jeśli na meczu z GKS-em Tychy Szkołę Podstawową X będzie reprezentowało 50 osób to za to spotkanie otrzymała ona 50 punktów! 

Nagroda

W nagrodę, zwycięska szkoła dzięki współpracy klubu z firmami Admar i Leroy Merlin będzie mogła przeprowadzić remont szkolnej świetlicy! 

Informacje

Formularz i szczegóły zgłoszeń znajdziecie TUTAJ

Więcej informacji pod numerem tel: 537 401 103

Regulamin

Regulamin zabawy znajdziecie TUTAJ

MENU